Ilene Block, była prawniczka i babcia trójki wnucząt, odkryła swoją pasję do kulturystyki po sześćdziesiątce. W niedawnym poście opublikowanym na Instagramie Block podzieliła się swoją imponującą przemianą ciała, w której zrzuciła 25 kg.

Przyznała, że nie było łatwo. Wymagało to od niej ciężkiej pracy i zaangażowania. W ciągu ostatnich 40 lat była na różnych dietach, ale wszystkie kończyły się efektem jo-jo. W końcu po tylu latach znalazła odpowiednią drogę prowadzącą do zdrowego, stylu życia i zbudowała trwałe, pozytywne nawyki żywieniowe.

„Moje przesłanie jest nadal takie samo: NIE jesteś za stary. NIE jest za późno. Możesz zrobić wszystko, na co masz ochotę, jeśli chcesz wykonać pracę i poświęcić na to czas”.

Ilene trenuje sześć razy w tygodniu i czuje się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Przyznała, że ​​stosowała chyba wszystkie modne diety, które istnieją, ale z marnym skutkiem. Jej życie zmieniło się, gdy natknęła się na sylwetkę 75-letniej entuzjastki fitnessu Joan MacDonald. Zainspirowała się jej historią i w 2020 roku zaczęła przestrzegać programu żywieniowego opartego na odpowiednim rozkładzie makroskładników. Wkrótce potem zatrudniła trenera, który poprowadził ją do zawodów kulturystycznych i brała już udział w dwóch pokazach.

„Joan rozpoczęła swoją przygodę z fitnessem w wieku 70 lat, więc nie miałam wymówki, gdy zbliżały się moje 61. urodziny. W ciągu roku schudłam 18 kg i czułam się świetnie. Zawsze chciałam wziąć udział w zawodach kulturystycznych, ale ze względu na moją ​​karierę prawniczą i wychowywanie dzieci, nigdy nie mogłem się do tego solidnie przygotować”.

Obecnie przygotowuje się do kolejnych zawodów, które mają odbyć się w tym roku. Nadal nie może uwierzyć, że jej się udało. Kiedy weszła na scenę w bikini poczuła się bardzo pewnie i kobieco. Ilene Block udowodniła, że ​​nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie swojej przygody z fitness. Mamy nadzieję, że jej osoba zainspiruje Was do aktywności fizycznej.

 

Komentarze (4)
lodzianin1

Super robota

3
M-ka

Czas covida wykorzystała na formę życia, a właściwie początek nowego, lepszego życia.
W przeciwieństwie do męskich celebrytów płaczących nad swym losem i jedzących pączki.
Największe wrażenie robi zmiana jakości ciała, odmłodniała o 40 lat <3.

1
lordknaga

przyjela pfizera z boosterem i odrazu jaka przemiana na lepsze :-)

2
lodzianin1

Ciekawe ile leci dziennie

0