SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marian - Dziennik i porady dla Juniorów

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
ładnie podładowałeś , ja jakoś ochoty nie mam na czita

co do paki widze na bogato , nie rzygasz smakiem firestartera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470111
smak jest okrutny tylko, że ja to wrzucam do ryja i zapiajm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
zapijasz i odrazu zapominasz haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
czy wyższy udział tłuszczy w diecie załóżmy 30 % pomaga zachować wysoki testosteron I Czy opłaca się wyliczać tłuszcze z kasz ryzow i chudych mięs. Ogólnie czemu masz mało tluszczu w diecie? Dzięki za każdą odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470111
szykując się do zawodów nie liczę tłuszczy a kasz, ryżów, płatków itp. to samo tyczy się mięs no chyba, żebym zjadł jakieś wybitnie tłuste u mnie świetnie się sprawdza praktycznie zerowa podaż tłuszczy z tych źródeł które uważam i zliczam w diecie [suplementuje wtedy dużą ilością omega 3]

u osoby trenującej rekreacyjnie, która chcę osiągnąć sylwetkę plażową nie polecam aż tak ekstremalnych zabiegów gdyż to nie jest zdrowe [szykowanie do zawdów ogólnie ze zdrowiem ma mało wspólnego]

za granice optymalną uważam 0,6-0,8g tłuszczy na kg masy i ewentualnie podciecie na ostatnie 2 tyg redukcji do 0,4g na kg masy

oczywiście są to wartości umowne i wszystko zależy od organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Dzięki, jakbyś mi jeszcze napisał czemu większość kulturystów spożywa mało tłuszczów, podobno więcej tluszczu to więcej testosteronu. Co sądzisz o spożywanie 1,5 G tluszczu lub 2 g Przy 5-7 G wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470111
z racji tego iż nie muszą się martwić o swoją gospodarkę hormonalną [hormony podają z zewnątrz] nie wyobrażam sobie mojego układu trawiennego na podanych przez Ciebie makrosach jak dla mnie max nawet ma masie to 1g tłuszczy ze źródeł wliczalnych [te które ja liczę] czyli: wszelkiego rodzaju oleje, orzechy, żółtka jaj, ewentualne awokado
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Aha, czyli gdy masz np 30 G tłuszczy to tylko liczysz oleje jaja orzechy, bez takich kasz ryżow? WteDy by ci wyszło ponad 30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470111
dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Ile radziłbys serii na nogi, tzn ile na czworoglowy ile na dwojke?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POCZĄTEK DIETY

Następny temat

Ćwiczenie bez diety

WHEY premium