SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marian - Dziennik i porady dla Juniorów

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470305
Jest to hakis model jedzenia ale wg mnie i wielu zawodnikow nie nadaje sie do zrobienia formy startowej. Oczywiscie plazowke idzie zrobc ale od plazowki do formy ze sceny to jest przepaść:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 121 Napisanych postów 8070 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42811
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470305
wczoraj rano bieżnia o 6 30 40 minut
wieczorkiem mega ciężkie NOGI + ŁYDKI i druga sesja 30 minut
ciężko było...

dziś z rana rowerek w domu 40 minut
koło południa RĘCE w supersetach, BRZUCH i cardio 30 minut

wieczorkiem personalny

dokupiłem 40 saszzetek FIRESTARTERA, na trochę styknie

btw polecam z Walden Farms sos 1000 wysp -> kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470305
dzień jak codzień

rano cardio na bieżni 40 minut

wieczorem trening BARKI + ŁYDKA
-łączona unoszenie na bok hantle siedząc + wyciskanie hantli siedząc 5 serii zakres 20-8
-łączona podciąganie sztangi do mostka szeroko + unoszenie hantli w przód z obrotem 4 serie po 15-10
-przenoszenie sztangi przód/tył 3x15
-unoszenie na bok na maszynie 5x20-12 plus podwójny dropset w ostatniej
-szrugsy z linką wyciągu dolnego 4x20
-szrugsy hantle 4x12 + wyciskanie palcami na suwnicy 6x20-15
CARDIO 30 minut bieżnia

jutro chyba dzień wolny, pobudka 6 00 szykowanie jedzenie, godzinka cardio i w drogę do Kielc na MP, w zależności od stanu zmęczenie wieczorem pójdzie trening lub nie w sobotę rano chyba trening z michokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470305
ciężki weekend w trasie i na MP w Kielcach.
Piątek:
60 minut cardio na czczo, szykowanie żarcia, pakowanie itp. i wyjazd po 9 rano i >650km za kółkiem. Dojazd koło 18, szybkie przebranie w hotelu i na weeyfikacje, potem zakupy w TESCO powrót do hotelu, szykowanie żarcia na drugi dzień, malowanię Randalla i jeszcze przy okazji dwóch zawodniczek z kategorii bikini, Sen dopiero koło 2 w nocy...
Sobota:
pobudka po 6 00 rano, ogarnięcia śniadania, kolejna porcja malowania, pakowanie na wyjzad na halę i po 10 meldujemy się na targach. Randall wychodzi do eliminacji po 12 niestety po za fianałem... odstawiam ich do hotelu i sam lecę na trening do PURE Echo. Poszły szybkie plecy 6 ćwiczeń po 4-5 serii na krótkich oprzerwach z drop setami i 60 minut cardio -> masara. Po treningu na halę poglądać eliminacje w wyżyszhc kategoriach wagowych. Koło 19 do galerii na czita ja nie jadłem nic a Randall się obżerał zakupy w TESCO -> hotel, standardowe szykowanie jedzenia, potem wieczorne wyjście do burgerowni gdzie znowu siedziałem o suchym pysku i w kimono koło 1
Niedziela:
klasyczna pobudka o 6 00 śniadanie, pakowanie i 8 30 tym razem PURE Koornoa i nogi z michokiem moim trenerem miało być lekko bo oboje byliśmy wymęczeni ale jednak nie było taryfy ulgowej
-6 serii wyprostów 20-15
-6 serii suwnicy 20-14
-4 serie wykroków z workiem 20kg po 40 kroków
-3 serie suwnica stopy nisko platforma i wąsko po 15-10
-3 serie suwnica stopy wysoko szeroko na platformie, głębokie opuszczanie, żeby zaakcentować ruch wyciskania z pośladka 15-12
-5 serii uginania nóg leżąc 20-12
-3 serie MCNP po12 do 40kg

michał śpieszył się na halę bo wychodzili jeszcze jego zawodnicy a ja dokręciłem jeszcze 45 minut cardio
powrót do hotelu, pakowanie i w trasę koło 13... z przygodami [kot który wyskoczył Nam na autostradzie i uj**ał 1/3 zderzaka] dotarliśmy do szczecina po 21...

intensywny weekend... plan działania mam nakreślony i będzie naprawdę ciężko... od dziś 2x45 minut cardio dziennie z węgli 100g płatków i worek ryżu na dzień brak tłuszczy ale jedziemy i walczymy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
Widzialem zdjecie zderzaka , to chyba musialbyc duzy kot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470305
wyobraź sobie sytuacje A2, lewy pas wyprzedzasz auto, lecisz 150-160km/h i z pod barierki wyskakuje Ci nagle czarne zwierzę najprawdopodobniej kot ułamek sekundy później jest tylko j** zero szans na reakcję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470305
ale trochę sierści zostało w feldze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
w takiej sytuacji lepiej nie reagowac nawet jak male zwierze:)
jeszcze moglby bys poslizg itp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POCZĄTEK DIETY

Następny temat

Ćwiczenie bez diety

WHEY premium