SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51931

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
co ?

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-11-23 12:03:28

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czytaj tak długo aż zrozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Co miałem Ci kvrwa odpisać stary ?

"Ok panie Antosiu, będę robil tak jak mówisz, postaram się nie planować"
Już nie jest odpowiedź na odpyerdol ?

Co do mojej klatki to dla mnie jest oczywiste, że będę musiał ją poprawiać. Po prostu zastanawiam się jak teraz ją zaatakować w lutym.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-11-23 12:09:12

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Postaraj się zrozumieć czytany tekst.
Ludzie Ci coś piszą, Ty piszesz "ok,poprawię" obmyślasz cały plan działania jak Hitler podczas II WŚ, później piszesz o jakimś progresie (w międzyczasie wpada Longer z cukrem) wstawiasz foty i nadal piszą, że "sorry kurva, ale coś jest nie tak", skoro wiesz co poprawić to dobierasz ćwiczenia pod to co chcesz, a nie pod to co masz w planie - to jest różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Longer z cukrem Nie no masz rację, jest chuyowo. No ale i tak muszę zdecydować przecież jak tą klate przyatakować w lutym.

PS: Prawda jest taka, że chuyowo będzie zawsze a Ty zawsze znajdziesz w każdej sylwetce coś co wygląda gorzej niż reszta i się przyyebiesz do tego. Taki już jest ten sport.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-11-23 12:18:57

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie byś raz inaczej niż zawsze zrobił priorytet intuicyjnie. Masz problem z górą klaty to możesz zrobić wycisk sztangielkami na skosie/rozpiętki na skosie/gilotynę na skosie a na następnej takiej sesji treningowej całkowicie odwrócić kolejność ćwiczeń czy też nawet zacząć wstępnym zmęczeniem poprzez rozpiętki na bramie a później atakować skos, po części bawić się tym planem, nie przywiązywać emocjonalnie. Prawda stara jak świat : dopóki nie spompujesz mięśnia tak, by nie eksplodował to nie urośniesz. A metod na to jest wiele

Widzisz i znów odbierasz to jako atak personalny czyt "przyyebywanie się". Pokazuję Ci tylko, że żyjesz cyframi i literkami zamiast prawdziwymi odczuciami mięśniowymi, no ale może tak musisz bo inaczej się pogubisz - nie wiem.


Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2012-11-23 12:27:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Po nic nie wnoszących postach w końcu dostałem to, co chciałem. Dzięki, właśnie na takie odpowiedzi czekałem.

Ale szczerze mówiac nie wiem skąd Ty tak mi o tych schematach, ja w ogóle nie mam jakieś sztywnego planu treningowego i nigdy nie miałem (miałem, ale to ponad pół roku czy nawet rok temu - cały czas się uczę). Na klatkę na ostatnim prio jedyne co założyłem sobie to, że będzie klata ciężko z wielostawami i klata lekko z izolacjami. Liczba serii, powtórzeń i ćwiczeń byla dobierana zależnie od dnia, samopoczucia itd.

Z tym wyciskiem na klatę było podobnie. Pisałeś mi, że to żałosne i niepotrzebne ćwiczenie, że tylko narzucam niepotrzebnie ciężaru i w ogóle nie pracuję klatką - wszystko by było ok gdybyś chociaż raz zobaczył jak wykonuję wyciskanie leżąc

Czasami jak sobie coś ubzdurasz to jakbyś miał klapki na oczach. I to nie tylko ja to piszę, Przemek już chyba też Ci to wypomniał. Trochę pokory kolego

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-11-23 12:31:19

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Z pewnością atakowanie rekordów 105x1 lub 110x1 na klatkę sprzyja jej poprawie, możesz się wybraniać czym chcesz...super techniką, rzekomym czuciem. Nie znam ani 1 osoby która by od 1 czy 2pow znacząco poprawiła grupę mięśniową, więc dla mnie to jest podnieta ciężarem a nie poprawa klatki, a później jest płacz, że coś kogoś boli czy nie daj Boże (odpukać) kontuzja. To, że masz więcej siły od supli nie znaczy, że należy ja bez sensu i bezproduktywnie wykorzystywać. I chyba wolę bez pokory słuchać własnego ciała niż pokornie słuchać większości, iśc za jakimś jednym schematem i podniecać się siłą na lepszych suplementach, choć przyznaję jest to fajne uczucie ale w końcowym rozrachunku kompletnie nieprzydatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Pokaż stronę gdzie robiłem rekordy. Czekam.

Nie lubię jak ktoś mi przypisuje coś czego nie robiłem.

PS: Raz robiłem rekordy w sierpniu i to przed suplementacją. Jeśli jednym treningiem na kilkadziesiąt się sugerowałeś... to brak mi słów.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-11-23 14:03:16

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
My tu gadu-gadu, a trening sam się nie zrobi.

barki + triceps

1. Wycisk na smithie siedząc, 4s x 12-6p + regres

2. Unoszenie hantla przodem, podchwyt 4s x 10-12p

3. Podciąganie drążka do brodu, dolny wyciąg 3s x 12p + dropset

4. Unoszenie boczne na maszynie hammera 3-4s x 12p

5. Pompki na maszynie imitującej dipsy 4s x 10-8p

6. Prostowanie ramion górny wyciag 3s x 15p

+ 15min aero

koment do treningu

Dość lekki trening, dobre czucie i pompa.

miska

miska git, dopięta, ale dziś wieczorem się napyerdole.


pzdr.

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

less hate=more health/podsumowanie str. 253

Następny temat

Szukam pomocy Plan Treningowy / Dieta

WHEY premium