SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870111
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no, no

kończąc i się nie wpyerdalając i nie przyyebywując więcej (wedle niektórych) :

Mikołaj nie wygląda, żeby cokolwiek kiedyś brał, więc poniekąd rozumiem wzmiankę "mr.retencja", co przemilczę. Przez 4 lata działalności na forum widzę ciągle tą samą osobę, gdzie ten progres? niech ktoś mi pokaże. Walka z klatką xxx czasu już w pierwszym dzienniku było pisanie o jej poprawie i nawet cykl nie pomógł. Hubert miał problem z klatką, zrobił co trzeba i nie ma, a genetycznie uważam, że miał bardziej pod górę. Teraz cudowanie z suplementami, by na podsumowaniu napisali "jest dobrze, będzie jeszcze lepiej, nie poddawaj się kolego" by się przykro nie zrobiło na prawdę ktoś daje tytuł "kulturystyka wdłg..." to gdzie ta kulturystyka, w tym rozumieniu : progres? Kiedy ja zołożyłem dziennik, sam karpiu napisał "słabo wyglądasz weź się za jakieś FBW" czy coś w ten deseń...to się kurva wziąłem. A takie głaskanie po główce mnie rozpyerdala, wybaczcie Panowie i Ty autorze tego dziennika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no okej, wszystko spoko tylko co to ma do carbo i zalewanie?
uwazasz ze jak carbo po treningu da to zyebie sobie caly progres i odrazu bf 20?
czepiasz sie na sile, niech sobie robi jak uwaza, jego sprawa

a mr. retencja to przeciez byla ironia. wszyscy wiedza ze idzie czysta masa i wysuszony jak wiór. 100% lean gains

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2012-12-15 15:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
gdzie tak napisałem?
ironicznie napisałem, że to dobry ruch cukry proste + już zatłuszczona sylwetka. Po prostu jest to zbędne i tyle. Nie pisałem nic o spożyciu carbo w porach okołotreningowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
imo lepiej se yebnac carbo niz ryz po trenie, sam tak robie :D
i jakos bf od teog nie rosnie
tylko od chetow i innych syfow

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2012-12-15 15:16:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ryż BEZPOŚREDNIO (na chwilę po zakończeniu) po treningu? chyba nie znam ani 1 takiej osoby, ani to mądre ani pożyteczne. Niestrawiony posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja znam z 10-15 osob co tak robia i jakos zle nie jest
a pozatym co ma trening do strawnosci posilku?

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2012-12-15 15:25:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Antek to jak według Ciebie ryż i carbo od razu po treningu jest nie dobre to w takim razie co? moim zdaniem samo białko po treningu nie styka

ja sam daje po treningu rodzynki i ryz mixuje z białkiem bo nie chce mi się grysc;d a do odziny posiłek piers i ryż/makaron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to ma trening do trawienia, że po treningu krew znajduje się nadal w mięśniach a nie w żołądku, by całkowicie strawić pokarm.
Czytajcie ze zrozumieniem na prawdę. Piszę o sytuacji w której, od razu w szatni siadacie i jecie ryż... tak można zrobić z proteinami, a po przyjściu do domu zjeść zbilansowany posiłek. A jak ktoś trenuje w domu, to nie musi od razu żreć zwłaszcza w chwilę po zakończonym treningu siłowym, żaden katabolizm go nie zje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

less hate=more health/podsumowanie str. 253

Następny temat

Szukam pomocy Plan Treningowy / Dieta

WHEY premium