SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Jak uważasz, Twoja decyzja, ale szkoda, bo byłem stałym czytelnikiem

Shit

"okej, to zamiast jakies 20-30 min po trenie teraz bede jadl te 45 wyliczone z zegarkiem w reku i za miesiac powiem czy jest roznica "

Czytaj ze zrozumieniem, a nie wal takich uszczypliwych wypowiedzi w stylu gimbusa, bo to tylko o Tobie świadczy. Jedz kiedy chcesz, wkleiłem to tylko w kontekście wszechobecnego, gazetowego czy netowego katabolizmu, który nas zeżre, jak nie my zjemy albo nie wypijemy czegoś w szatni, czy jeszcze o zgrozo, na sali treningowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
daj spokój chłopie, nie przesadzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
st_ud
Jak uważasz, Twoja decyzja, ale szkoda, bo byłem stałym czytelnikiem

Shit

"okej, to zamiast jakies 20-30 min po trenie teraz bede jadl te 45 wyliczone z zegarkiem w reku i za miesiac powiem czy jest roznica "

Czytaj ze zrozumieniem, a nie wal takich uszczypliwych wypowiedzi w stylu gimbusa, bo to tylko o Tobie świadczy. Jedz kiedy chcesz, wkleiłem to tylko w kontekście wszechobecnego, gazetowego czy netowego katabolizmu, który nas zeżre, jak nie my zjemy albo nie wypijemy czegoś w szatni, czy jeszcze o zgrozo, na sali treningowej.


ale o co sie denerwujesz? powaznie pisalem ze bd jadl troche pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Ja się nie denerwuję, uchowaj Boże, tylko nie lubię jak ktoś PISZE lekceważącym tonem, cóż, to jest tylko net i nie SŁYCHAĆ tonu wypowiedzi, ale tak wywnioskowałem po przeczytaniu, noł ofens, eot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
to ja już kvrwa nie wiem jak jesc

zawsze starałem sie w miare szybko po treningu

chociaż u mnie przewaznie jest to 20min aero wiec moze moge to zaliczyc jako to "wyciszenie" po treningu i mniej wiecej ten "szejk" idzie do 30min po treningu

ale tez byle kiedy idzie zauwazyc jak zawodnicy pisza ze daja porcje carbo/vitargo pomiedzy siłowym a aero.


arnold nie pierdyol tylko prowadz dalej ten dziennik
chociaż ostatnio sam sie zastanawiałem czy nie zrobic przerwy od dzienika bo jak do tej poryc cały czas prowadze reguralnie, a obecnie mało czasu mam i mi sie nie chce;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Marian ale zobacz , zawsze jadłeś tak jak piszesz i zobacz jaką forme zrobiłeś.

Wiec moim zdaniem robiłeś dobrze jedząc tak jak do tej pory, po co masz to zmieniać?

Czesto lepiej czegoś nie przeczytać niż przeczytać i potem sie zastanawiać jak lepiej a jak nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
by nie było nieścisłości, chodzi oczywiście o posiłek po sesji beztlenowej (siłowej), a nie aerobowej, która rzeczywiście organizm wycisza, uspokaja.

Od teorii się nie rośnie:) spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
ja nie mam zamiaru póki co zmieniac

ale tez czasem warto cos nowego spróbowac a może akurat okazac się jeszcze lepszym rozwiązaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie będę nic więcej pisał, po prostu zobacz i odpowiedz sobie na pytanie: Jak mocny psychicznie jesteś.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Niewiarygodne...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

less hate=more health/podsumowanie str. 253

Następny temat

Szukam pomocy Plan Treningowy / Dieta

WHEY premium