SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
xper, tor browser zainstaluj albo googluj "lista bramek proxy".

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
xper
Mam pytanie bez obrazy ale czy Ozdoba sponsoruje F24 ? przeczytałem jakiś temat o nim to są jakieś jaja przecież on się ośmieszył z koksem

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-12-21 20:40:21


Tak bo każdy o którym piszemy nas sponsoruje nawet sam Dana White i Zuffa Informacja o Ozdobie dotyczy MMA, a my piszemy o MMA więc nie wiem w czym rzecz. To że nie lubisz Ozdoby nie znaczy, że nie możemy o nim pisać. Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
rozumiem ,że o nim piszecie żeby przyciągnąć więcej ludzi na forum ,ale pisać że on coś ugra? przecież on się nie nadaje ,jak mało nie zrobił w gacie uciekając przed Koksem to co się stanie jak zawalczy z normalnym zawodnikiem jego kategorii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Też kiedyś zaczynaliście prawda? On też zaczyna i to pod okiem Oknińskiego. Mirek jaki jest taki jest, ale wiedzy i doświadczenia odmówić mu nie można. Ozdoba będzie więc z tego korzystał. Ja nie bronię Ozdoby i nie jestem jego fanem bo uważam, że dla MMA lepiej by było gdyby na galach organizowane były normalne walki a nie freak fighty i walki celebrytów. Drażni mnie jednak ta wszechobecność hejtu wobec kogoś kto się mimo wszystko tego podjął. To samo było z Pudzianem, ale on przynajmniej pracuje i pokazuje, że przez ten krótki okres czasu ze strongmana może powstać zawodnik MMA, który zap****ala na treningach i osiągnął pewien poziom o którym nikt wcześniej nie myślał, że osiągnie. Poczekajcie na oceny do pierwszej normalnej walki Ozdoby z kimś jego wagi i postury. Jesli treningi u Mirka nie przyniosą żadnych efektów wtedy będzie można go ocenić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Właśnie, Ozdoba na pewno nie wypadł źle jak na kogoś kto tyle trenował.

Kurde mam kontuzje kolan po koncercie Figo i Fagot! :D Ale warto było!!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ozdoba to placek i tyle ... ( z całym szacunkiem dla niego , podjął się i wyszedł ... jaja ma znaczy się ) ... ale on nie jest zawodowym sportowcem , a Koks był ( i jest ) nawet w tzw. freak show zestawienie musi być jakoś logicznie dobrane , ktoś kto sobie nawet 10 lat nagina np. karate rekreacyjnie a do tego myka w wadze 75-80 kg wychodzi do kolesia o gabarycie misia brunatnego ... i jak to ma się skończyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tylko ,że pudzian nie pękł przed swoim przeciwnikiem ,do pudziana nic nie mam wyszedł i nap*****lał sie w stójce z thompsonem i dawał rade mając jakieś 2 lata treningów ,zresztą ludzie nie byli ciekawi jak pudzian da sobie radę tylko dlatego ,że był znany ludzie byli ciekawi jak sobie da rade 5x WSM w MMA to jest zasadnicza różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Witam po 2-tygodniowym banie
Co tam ?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
hipopotam

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12091
k***a mój mój zaj**isty ziomek zginął w wypadku k***a mać ja p******ę

champions are made,not born

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium