SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181761

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mati napisz coś więcej bo mi się nudzi

A tu macie ładne boczne







Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-01-05 18:36:44

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
No szkoda, że Sapp wybrał taką drogę kariery. 13 marca ma z jakimś polakiem walczyć co ma rekord 0-1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
bez przesady, do końca sam nie 'wybrał', tylko mu to wtłuczono.

Jego początkowy zryw, nawet przy pomocy sędziów itd. był imponujący, ale na długo zapału nie starczyło.

Już występ z Fujitą był mizerny, a jak JMMA podupadło i nie mogli mu dłużej dostarczać przypadkowych skosów przebranych za Tabalugę do obicia, to musiał pomyśleć o czym innym.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ta obejrzyj sobie 2 walkę z hoostem jak mu zaj**ał luja z calej epy to hoost poleciał na ziemię jak jakaś zabawka ,rozbijał go bez odpowiedzi to sędzia przerwał proste ,fizycznie Hoost był mizerny w porównaniu z np. Cro copem który mógł na luzie klinczować z Sappem.

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-01-05 18:47:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395


od 5:02 włącz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
i czy ten koleś nie był genialny kvrwa? przecież te jego cepy z zamachem zza pleców są mistrzowskie:D Jak jedną ręką przytrzymwał a drugą jeeeeeb. 10% umiejętności 90% czystej siły. Zebrał też nie mało w tej walce.
Hoost do końca życia będzie sobie wypominał, że wziął te dwie walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
nie wiem, czy ta odpowiedź była do mnie, bo trochę nie na temat ale:

Oczywiście, że Kakuda przerwał i oczywiście, że kompletnie sprzecznie z zasadami - Sapp bębnił cepy, nie było nawet knockdownu, a on bez liczenia przerwał walkę.

nie był to zresztą największy z wałków spółki Sapp i Kakuda. To były krejzi dni.

Co do jakiejś wielkiej przewagi fizycznej Cro Copa nad Hoostem, to nie bardzo wiem skąd ten pomysł... Mirko był od Ernesto sporo lżejszy, a podczas ich walk żadnej szczególnej przewagi siły nie pokazał, o ile w ogóle.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2014-01-05 19:14:09

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zobacz sobie jak wyglądał cc w 96,99 i 2002 w górę ,prawda jest taka ,że Hoost mistrz MT nie mógł nawet sklinczować Sappa ,podobne przerwanie było CC vs Bonjasky tj najpierw knockdown a później przerwanie bo nie można sobie stać i przyjmować wszystkiego ,w pierwszej walce było trochę z dupy bo hoost poleciał na glebę koniec rundy i tu nagle przerwanie

Cro cop 2002





zresztą widać w jego walkach ,że był dużo mniejszy między 96-99 trochę przyj**ał a w 2002 był już spory

Do K-1 powrócił w 1999 roku, już jako "Cro Cop". Dzięki współpracy z Damirem Siserem, renomowanym trenerem ciężarowców i kulturystów, wyraźnie rozwinął się fizycznie. Rozpoczynając u niego trening Filipović ważył 93 kg i skarżył się, że nie może nabrać masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
miras imo jedna z lepszych sylwetek z sw.
dla mnie taka w sam raz, masywna ale estetyczna, wszystko na swoim miejscu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CC ledżend ... walka Bobu Sapu vs Hoost jak sedzia przerwał zobaczcie jak odetchnął Hoost , widac że cepy BS miały wagomiar
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium