SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182856

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ta, zrobimy sobie z kimś na necie bad blood i będzie jako ME na KSW

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba zaczac nagrywac vlogi jak bazylak bo od samego trenowania to nic nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Jak są vlogi to ponoć już nie trzeba trenować. Można do Egiptu pojechać ewentualnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Zacznijmy od dziennika treningowego na SFD

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Pierwsze zdanie w pierwszym poście dziennika - " Od razu chciałbym zaznaczyć, że xxxx xxxx to #$@$*&& itd". Od razu większe szanse na występ na białym ringu ksw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Paul Dejlej szaleje :


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze,to mialem zakladac dziennik treningowy na sfd,ale chyba czasu nie bede mial zeby wpiski robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Możesz zakładać, zawsze ciekawie będzie poczytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja chyba też, szczególnie, żeby mi to pomogło trzymać w miarę żarcie itd. Bo po nowym roku planuję dorzucić siłkę 2x i wejść na masę, a żeby szła w górę muszę >3500kcal dziennie robić, jak dzisiaj to liczyłem będzie ciężko się przypilnować. Muszę na każdy dzień rozpisać inaczej posiłki godzinowo bo mam różnie czas. Na kalorie, BTW dokładnie nie będę rozpisywał, w najgorszym wypadku mnie lekko podleje ale i tak nigdy do tego skłonności nie miałem, a jednak jem dość zbilansowanie zawsze. Choć pewnie do sesji będzie ciężko cokolwiek upilnować i tak.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
KondiCapo


Zabstyl, od tych co nie chodza na wybory są gorsze lemingi które mówią nie interesują się polityką, ch**a sie znają ale gadają "głosuje na tuska bo i tak wszyscy kradną tak samo ale zagłosować muszę, no a niby na kogo jak nie na po?" Mieszkam z takimi dwoma w akademiku i ni-ch**a nie idzie im nic wytłumaczyć. To chociaż ich namawiam, żeby nie głosowali, jak będą wybory to im dowody chyba schowam ale dzień wcześniej zorganizuję popijawę żeby się naj**ali i nie wstali na wybory.



Kondi, zbawca narodu

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium