SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
zabstyl
ubicie Mira teraz to nie jest wielkie osiagniecie jak dla kogos kto mial mistrzostwo 3 organizacji


ubić Reema jeszcze łatwiej

co tam geje, za robote byście się wzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Obroniłeś się, cwaniaczku?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
w piątek mam obrone, chyba czas zacząć się coś przygotowywać :D
prace poczytam trochę i czekam aż promotor się ogarnie i zatwierdzi nam pytania co sobie wybraliśmy. Swoją drogą żal w chvj, że nam kazał wybrać kilka pytań do nauczenia się i mu wysłać wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Obawiam się że Reem całkowicie stracił motywację. Obym się mylił.

Tzn imo wygra z Mirem, ale jak ktoś wyżej napisałnie jest to większy sukces- choć jakiś tam jest, o ile Mir jest w formie.

Nie mogę nie kibicować Reemowi, pamiętam że jego treningi przed K-1 GP były dla mnie największą motywacją ever. Szkoda że już ich nie robi (chyba). Jak wygra z Mirem to może zestawią go z Barnettem (jeżeli ten przegra z Brownem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No jak przegra to by nie był zły match-up chociaż dziwny bo wygrany z przegranym. Imo Barnett go posadzi.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ty masz w piątek obronę, a ja idę na koncert Figo i Fagot!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reem jest jaki jest,ale posadzić ma szanse kazdego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No pary w łapach ma i nie tylko, bo i technika itd. Browne ledwo przetrwał, fart miał, że nie przerwano walki a z BF zawiódł gameplan.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
absolutnie nie widzę takiej możliwości, by barnett nie wygrał z brownem, jeśli będzie w dobrej formie, ta z mira wystarczy


koniu nie ma już charakteru wojownika. posadzenie browna mu niezbyt wyszło, a miał taką szansę, że już chyba lepszej nie dostanie

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
juz sie nie moge doczekac tej yebanej obrony. nie, że mi się pali do zdobycia magazyniera ale w końcu brak jakich kolwiek zoobowiązań względem edukacji spokój kvrwa, koniec. nigdy się nie stresowałem egz, olewałem itd ale zawsze przychodził ten moment gdy było trzeba to zaliczyć, czy napisać pracę jak teraz i gdzieś tam w głowie coś siedziało. pół życia się edukowałem i w chvj w to, ani godziny więcej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium