SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182205

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
najwyższe detale se odpale jak zmienia kompa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Hahahhaa, widzę kolejne grube wątki. Insomnia wymiata.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 339 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6539
GSP zwakował pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
widać, że bał się rewanżu z Hendricksem skoro tak zrobił. GSP wybrał sobie najch**owszy moment na emeryturę z możliwych, czemu nie po walce z Diazem, czemu nie po Condicie? akurat po Hendricksie

ch**owo się zachował, bo zdaniem zdecydowanej większości (moim też) przegrał tą walkę.. ale ogólnie to wzór sportowca był, legenda MMA, i 1 z najlepszych i najbardziej dominujących zawodników w historii MMA.

Mam nadzieję, że jeśli podjął taki ruch to za pare lat nie wróci do sportu, bo to bez sensu..
Ciekawe kto dostanie walke o pas, moje opcje:

Hendricks vs Condit II
Hendricks vs Lawler
no i chyba tyle opcji..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hendricks vs Lawler podobno ma byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Podobno na jednej z gal w kwietniu.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 339 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6539
Były dwa scenariusze i wybrał teraz zwakować ten pas jako niepokonany mistrz niż dostać w rewanżu srogi wpi***ol i odejść z mniejszą chwałą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
„Walczyłem przez bardzo długo czas. Mam dwadzieścia dwie walki w UFC, z czego piętnaście było o tytuł mistrza. Długo walczyłem na wysokim poziomie, była na mnie duża presja i wiele krytyki. Postanowiłem, że muszę wziąć urlop. UFC to biznes. Wakuję tytuł z szacunku do innych zawodników. Na pewno powrócę i będę silniejszy.” – tak pokrótce skomentował całą sytuację Kanadyjczyk, zaznaczając przy okazji, że nie przechodzi na emeryturę i zamierza pojawić się jeszcze w oktagonie.

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No właśnie przed chwilą też widziałem ten news, masakra. Pewnie wróci w ciągu roku. Condit dopóki nie poprawi zapasów to nie ma czego szukać z Hendricksem IMO. W ostatniej walce poprawy nie pokazał. No i ma już walkę zakontraktowaną. Wg FB Hendricksa na UFC 171 walczy o pas.

No to co się na inso czasem dzieje to masakra Ale od jakiegoś czasu nie czytam nic tam w sumie.

Aaa Zabstyl jeszcze sobie zobacz temat o mitomanach co wrzuciłem parę stron temu, chyba na 92 czy jakoś tak. Jak nie widziałeś to jest genialny i warto.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-12-13 22:17:04

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium