SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181778

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No wiadomo, ale jednak lepiej swój kraj próbować zmieniać na lepsze. Parę razy to pisałem - jak mi się nie powiedzie z zawodem itd. to najprawdopodobniej wyjeżdżam do Brazylii.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
No właśnie, to MY budujemy ten kraj.

Kondi Karaiby są spoko, ewentualnie coś z Azji. Tutaj trochę zarobić i można żyć tam na bogato.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko ze takich ludzi ktorym zalezy jest niewielki %,reszta narzeka na władze itp, a nawet na wybory nie pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No plan jest taki - zarobić trochę tutaj żeby móc się na chwilę zaczepić w UK, tam nabić hajsu na bilet do Brazylii i jakiś miesiąc czy dwa życia tam zanim się znajdzie/wymyśli jakiś sposób zarobku, w międzyczasie nauczyć się portugalskiego, lot do Salvadoru, wcześniej kontakt ze znajomymi stamtąd, jazda do Praia Do Forte i spokój...

Zabstyl, od tych co nie chodza na wybory są gorsze lemingi które mówią nie interesują się polityką, ch**a sie znają ale gadają "głosuje na tuska bo i tak wszyscy kradną tak samo ale zagłosować muszę, no a niby na kogo jak nie na po?" Mieszkam z takimi dwoma w akademiku i ni-ch**a nie idzie im nic wytłumaczyć. To chociaż ich namawiam, żeby nie głosowali, jak będą wybory to im dowody chyba schowam ale dzień wcześniej zorganizuję popijawę żeby się naj**ali i nie wstali na wybory.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jezcze slyszalem atentyczny tekst: "Na Korwina nie bede glosowac bo on brzydki taki,sie do telewizji nie nadaje"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
U mnie jest "nieee, korwin to idiota bo tak" mnie więcej

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale na dobra sprawe to i tak nie ma na kogo glosowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Kondi, jak będziesz już w Praia Do Forte to daj znać. Wpadnę do Ciebie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Spoko, chętnie przyjmę kolegę z forum. Ale nie wiadomo na razie, prędko to nie będzie. Chyba, że wypadnę ze studiów, ale to też trochę zajmie zanim hajs nabiję.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pare walk na KSW i troszki kasy wpadnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium