SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182740

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
piszczele twardsze od AS



koniec tego dobrego.. jutro do tyry pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
mały ch**ek zacięty jest

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
grind
popularny pogląd,że rap to muzyka czarnych jest daleki od prawdy jac.początki rapu-lata 80te połowa składów była biała



Co ty bredzisz.Chyba polowa tych ktoch znasz to moze sie zgadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
nie wciągaj mnie w kłótnie ....

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
80/wczesne 90-największe składy /wykonawcy w rapie-Beastie Boys,RunDMC,Onyx,Vanilla Ice,McHammer,House of Pain.jak w morde połowa biała
chyba nie sądzisz,że chodziło mi o wszystkie które na ziemi wtedy istniały i wyliczyłem %
chodzi o święcące najwieksze sukcesy na MIĘDZYNARODOWEJ arenie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
sorry zapomnieałem o Public enemy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I o Whodini, Afrika Bambaataa, NWA, Ice T i reszcie... czarnuchów :D

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
nwa ice-t zaczęli święcić tryumfy dopiero w 90tych
zapominalski ze mnie,wiek robi swoje:P

Zmieniony przez - grind w dniu 2014-01-03 03:57:11

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
grind
80/wczesne 90-największe składy /wykonawcy w rapie-Beastie Boys,RunDMC,Onyx,Vanilla Ice,McHammer,House of Pain.jak w morde połowa biała
chyba nie sądzisz,że chodziło mi o wszystkie które na ziemi wtedy istniały i wyliczyłem %
chodzi o święcące najwieksze sukcesy na MIĘDZYNARODOWEJ arenie


Sory ale polowa z tego nawet pod rap sie nie podpina tylko pod bardziej popowe wersje fanku.Jucie Crew/Cool moe Dee/Kool g/Big daddy kane/Slick Rick to były rapy a nie jakies popowe przytupawki ktorymi jarali sie łigerzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
mniejsza o to, w kazdym razie o ile pochodzenie to jedno,o tyle muzyka bynajmniej nie jest domeną czarnych od dawna.jest mnóstwo świetnych raperów w czołówce gatunku którzy nie są czarni-nie mam tu na myśli tych z list przebojów.a co się podciąga pod rap to sparwa filozoficzna jako,że nawet klasycy gatunku różnili się od siebie diametralnie i było ich celem brzmieć różnie,a nie powielać co się stało powszechne później.rap to rymowanie do podkładu-którego dobór to kwestia gustu rapera.z tym faktem zgadzaja się wszyscy weterani,pewnie widziałeś dokument Icea T "Art of rap",świetna robota.polecam
poza tym wybacz tsarszemu człowiekowi,bo mózg już tak nie pracuje;)

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium