SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Praca na nogach jest bardzo ważna, wiem jak na boksie zawsze było. Już jak się załapało o co w tym chodzi do tego balans tułowiem to takie wszystko łatwe się wydawało..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
po ostatnich treningach przejrzałem na oczy, że jednak kardio u mnie kuleje w chvj patrząc na innych u mnie z klubu to całkiem tragedii nie ma ale szału też nie a wiadomo cardio to podstawa, na pustym baku to skillsy spadają o 50%. Nie ma chyba nic bardziej wkvrwiającego jak brak siły by cokolwiek skutecznie zrobić.

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-11-29 23:30:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
za godzinkę ważenie chyba ;D ciekawe jak " Main Buu " zawalczy po ostatnim wp******u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Jac a jaka kategoria jestes obecnie ? jest już upragnione HW :P ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Ja suchar jestem więc do hw daleko;p obecnie 80/81 przy 174 cm ale ciut niepotrzebnego balastu dźwigam:/ więc opcje sa dwie. Dobić kilka kg dobrej jakości a następnie wyciąć by mieć znów te ok 80 ale niższy bf lub zbić balast i mieć z75 na co dzień bo mniej za chvja sobie nie wyobrażam mieć;p generalnie muszę się przyłożyć do aspektu siłowo-wytrzymałościowego bo zaniedbałem się strasznie w tej kwestii. Wiem ze tu nikt nie trenuje ale mimo wszystko co radzicie?:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Nie no żartowałem z tym HW bo pamiętam te rogaliki hehe Ja na Twoim miejscu bym nie tył tylko na bieżąco przerabiał to co masz i uzupełniał wartości odżywcze aby nie gubić wagi przy treningu . Będziesz masę robił to wytrzymałościówki lżejsze nie będą a wręcz odwrotnie.

Ja też mam pytanko ... Mam ochraniacze na nogi , które są nie zniszczone .. ale gumy trzymające już tak się porozciągały , że musze ciągle taśmami kleić aby podczas treningu nie spadały z nóg. Macie jakiś pomysł na wszycie nowych gum/rzepów ? Ochraniacze mają już 2 lata ale są nie zniszczone prócz tych trzymań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
O takie rzepy i gumy mniej więcej mam jak tutaj .. kupiłem 10 m rzepu i w sumie niewiem po co bo nie mam pojęcia jak się za to zabrać




B-REAL






ludzie to są niemożliwi haha



Zmieniony przez - PrideFC w dniu 2013-11-30 01:25:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
biegaj więcej z 30kg plecakiem młe młe mła nie trenię więc co ja wim


174cm, to już wiem czemu ten pan w twoim avku


a co radzicie zmienić w 1szej kolejnosci i co da najwiekszy efekt ( czy trzeba wszystko pod to dostosować ) gdy chce się przytyć, a ma się jadłospis bez zwracania uwagi na b/t/w i hmm przeciętny, taki jaki wy mieliscie zanim odkryliscie MMA ^^ potrzebuję dobrych paręna/ście kilo^^ więc to plan na dłużej .. i żeby zrobić to właściwie, przydałby się znawca w tym dziedzinie i altruista ;)
albo macie jakiś artykuł gdzie wsio jasno objaśnione ... ^^ nie chce mi sie czytac tych naukowych pierdów

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium