SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182686

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Maj kel nie wiem czy jest sens patrzeć na firmę ,skup się na parametrach ,chociaż mogę się mylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No ja, Kondi, swojego kupowałem przede wszystkim do gier typu GTA4, Skyrim itp. One, chociaż nie mają takich wymagań jak jakiś Batfild 4, to jednak i tak potrzebują mocnego sprzętu, bo mają otwarty świat który zżera pamięć itp. Taki np Far Cry 2 który ma większe wymagania niż GTA4, chodzi mi lepiej :P

W ogóle to załatwiłeś sobie te GTA4? Jak pirata to nie pogramy w multi

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Strecho, Samsungi są fajne, ale trochę kosztują. Sony coś wypuściło, ale jeszcze nie miałem styczności z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Dlatego mam konsolę. Mam grę bez stresu czy pójdzie. Czy też muszę wywalićkasę na nową kartę graficzną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak się ma laptopa to też nie ma się stresu czy coś wymieniać, hehe

Dawać GTA 5 na pc, k***y!

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-12-07 18:54:20

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Toomek myślałem na samsungiem wlasnie, fajny wygląd i niezłe mozliwości, no ale 10 cali, czyli rozmiar, na którym da się pracować juz stoi ok 1000zł co najmniej do tego + karta 64gb no ale i tak wychodzi znaaaacznie taniej niz przyzwoity laptop, ten stoi z 2500

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Nieee, jakoś mi się nie chciało Leń jestem, z resztą ostatnio w sumie nie gram w nic, nawet lola odstawiłem chociaż na święta pewnie pogram trochę. Wiedźmina od maja nie skończyłem nawet.

Strecho, ja się nie znam ale na pewno lepiej wydać więcej i kupić właśnie coś solidnego, jakiś samsung niż jakieś gówna z biedry za 200

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Strecho, jak do gier masz konsolę to po cholerę Ci drogi laptop? Kup jakiegoś taniego do neta i po problemie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
przecież on chce tablet do rzeczy praktycznych.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
tablet lepszy doszedłem do wniosku, mały, smukły mozna wrzucic do plecaka i zabrac ze soba , lapka tez niby ale to juz klamot

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium