Will Smith od czasu rozpoczęcia #BigWillieChallenge nie zwalnia tempa i cały czas ostro trenuje na siłowni. Jego forma przez pandemię wyraźnie nie jest najlepsza i miesiąc temu postanowił to zmienić. Przyznał się, że wygląda najgorzej w życiu.

Polecamy również: Will Smith podczas pandemii zmienił się nie do poznania!

Zrzucenie zbędnych kilogramów i szlifowanie formy życia ruszyło pełną parą. 52-letni gwiazdor kina opublikował zdjęcie, jak ćwiczy mięśnie brzucha wykonując unoszenie nóg w podporze na poręczach. Dodatkowo użył też piłki, którą wsadził między stopy. Will znany z poczucia humoru, napisał pod zdjęciem, aby nie wykorzystywać go do zrobienia retuszu/mema w wątpliwych sytuacjach.

Dobrze, że trzyma dystans i wydaje się, że w drodze do metamorfozy świetnie się bawi. Na pewno pewien dystans, pomoże mu to w chwilach, kiedy trudno będzie mu się wybrać na trening, lub straci motywację. Doskonałym tego przykładem jest sytuacja, w której nie udało mu się przerzucić opony zgodnie z planem i zamiast się tym zajmować, po prostu zmontował zabawny filmik. 

Will Smith inspiruje i też innych w osiągnięciu wymarzonej formy. Jego szczerość w kwestii sylwetki sprawiła, że inne gwiazdy takie jak np. Dr. Dre także poszły w jego ślady i wzięły udział w wyzwaniu #BigWillieChallenge.

Polecamy również: Dr. Dre i wiele innych osób dołączają do wyzwania Willa Smitha

Zmotywowani są nie tylko celebryci, ale także fani Willa. Wyraźnie widać to w mediach społecznościowych. Fajnie, że aktor nie rzuca słów na wiatr i trenuje, by osiągnąć formę życia. Pomału widać efekty i czekamy na więcej.

Komentarze (3)
rarytas1

W tym wieku robienie formy życia po długiej przerwie na naturalu jest już niewykonalne.

0
MikeCzajson

Jego przemiana do roli Aliego pare lat temu to chyba najbardziej imponująca metamorfoza wśród tych wszystkich aktorów. Gosc wykonał wtedy kawal dobrej roboty szkoda ze film pokazal za malo z życia tego sportowca

0
hewehmunja

uuu widac juz łysinkę

0