SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182716

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No właśnie, ciekawe jak to z nim było. Bo moim zdaniem wada wrodzona dałaby o sobie znać już po 2-3 obozach przygotowawczych. No ale tego się już niestety nie dowiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
ło kvrwa, w szoku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
co do genetyki to niektórzy mają ch**owe łydy mimo ,że nap*****lają je 2x w tygodniu a niektórzy mają mega łydę ,bo śmigają rowerem do szkoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
nie wierze w sporcie w wady wrodzone, kazdy kto umiera ma wade wrodzona, dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No łydy to idealny przykład, że jednak gen ma znaczenie.

Co do Del Rosario to będzie pyerdolenie że od koksów, pewnie ukryta wada albo badania na lewo robił. Chociaz choleria wie. Ilu zdrowych ludzi zawału dostaje niewiadomo od czego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No łydka to chyba królowa jeśli o to chodzi Albo ją masz , albo nie. Przecież są czołowi kulturyściu (Dennis Wolf), którzy nie potrafią jej rozwinąć- a robią trening pod nią + pakują w siebie całą aptekę...i nic

A przedramiona zaraz po łydkach pewnie- z kulturystów to np Branch Warren ma kiepskie przedramiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
ja mam lydki ala bones, takze jestem w dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Santiago92
nie wierze w sporcie w wady wrodzone, kazdy kto umiera ma wade wrodzona, dziwne


Nie dziwię się, dotychczas poznano nieliczne czynniki wpływające na wady serca.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
pamiętajmy ,że wiele osób nie wie ,że ma wadę wrodzoną serca ,być może ma ja w ch** osób ,tylko większość nie uprawia sportu nie mówiąc o wyczynie jak Rosario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
na takim poziomie przeszedl pewnie milion testow, watpie zeby tego nie wykryto, sam przechodzilem kupe testow, a gdzie moj poziom do niego porownywac nawet, ze nie byl w czolowce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium