Larry Wheels to jeden z najsilniejszych sportowców na świecie. Na swoim koncie ma już kilka niesamowitych rekordów i znany jest z podejmowania ciekawych wyzwań. Tak jak i większość sportowych świrów, Larry również trenuje w domu podczas pandemii. Używa do tego... swojej kanapy. W czasie izolacji, kiedy siłownie są zamknięte i mamy ograniczone możliwości, improwizujemy i ćwiczymy na tyle, na ile pozwalają nam warunki, w których żyjemy.

Przedstawiliśmy już trening domowy w wykonaniu Arnolda Schwarzeneggera i Chrisa Bumsteada. Nawet najmniejsza aktywność fizyczna jest o wiele lepsza, niż siedzenie na kanapie, oglądanie telewizji i czekanie, aż ciężkie czasy miną, prawda? Larry Wheels robi swoje i działa również w domu. Jesteśmy przyzwyczajeni do widoku Larrego, który używa sztang do pobijania własnych rekordów, to tym razem trening jest wykonany z kanapą, którą używa do wyciskania nad głową i uginania na biceps.

Patrząc na filmik, wydaje się, że zadanie to wcale nie było takie proste, ale turbo silny Larry zrobił to z łatwością. Jeśli chcesz pozostać w formie, ale nie masz obecnie dostępu do ciężarków, zobacz treningi, które możesz wykonać w domu:

Polecamy również: Trening w domu wg Arnolda Schwarzeneggera

Polecamy również: Ćwiczenia na nogi - Trening nóg w domu bez sprzętu

Polecamy również: Ćwiczenia na plecy - Trening mięśni grzbietu w domu

Polecamy również: Ćwiczenia na klatkę piersiową w domu - trening klaty bez sprzętu

Komentarze (8)
AdamZx

Kiepsko to wygląda nie oszukujmy się ale co robić

0
lodzianin1

Filmik widać że kręcony na siłę pod publiczkę

3
skorupski

Jak większość obecnych które się pojawiają w internetach.

0
Artemis Entreri

Ogolnie juz mocno slychac dookola w social-media skowyt i łkanie koksiarzy, co to ich koronka w polowie cyklu zastala. Jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno.

0
lodzianin1

Jak kiedyś zaczniesz trwnowac zmienisz zdanie

0
Artemis Entreri

Mordo, trenuje od 10 lat regularnie silowo.

0
anubis84

Dla kogoś kto na oczy siłowni nei widział taki trening przyniesie rezultaty :-D

0
domosos

Siedzi w domu to mu się nudzi, nie ma co się dziwić.

0