SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie trenuje, ten nie spamuje !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182744

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Niektórzy tak mają, jakby wierzą w bzdury które opowiadają, wiedzą, że to nieprawda ale nigdy się nie przyznają do tego. To jest jakieś zaburzenie umysłowe. Myślę, że tak mogło parę religii powstać. Większość takie rzeczy p******i za dzieciaka a potem z tego wyrasta, ale nie każdy. Najczęściej jak ktoś jest cholernie zakompleksiony, niedowartościowany i mu wiele w życiu brakuje to gada takie bzdury, typu "mam ciotkę w USA i jest zaj**ista i bogata i w ogóle". Mój kumpel był swego czasu takim przypadkiem - W gimbazie i na początku liceum opowiadał niesamowite bajki mi i kolegom. Że w miasteczku jakieś 100km dalej ma kuzyna zaj**istego, że razem chodzą na bary, leją się ze wszystkimi i nikt im nie może podskoczyć, że tam trenują MT itd, że grają w jakieś koreańskie czy jakieś takie MMO co mało kto go no świecie zna ale grafika lepsza niż w Crysis(to były czasy jak miał wychodzić) i mechanika skurywsyńsko fajna, że jest tam parę suuuper dziewczyn co się tylko z nimi wożą, jedna Azjatka z pochodzenia. Oczywiście tego jego kuzyna nikt z nas w życiu nie widział(choć jego matka wspomniała ze dwa razy że jest typ co się tak nazywa i mieszka tam), zawsze jak on do niego przyjeżdżał to nikogo z nas nie było choć mi obiecał, że kiedyś tamtego typa poznam. I rzeczywistość była taka, że z domu nie jest jakiś bogaty i jego rodzice czasami ostro piją(nie patole jakieś, przynajmniej nieźle się kryją, ale czasem nieźle szaleją), wtedy był brzydki(okropne problemy z cerą i rudawe włosy, teraz się wyrobił i naprawdę dobrze wygląda i włosy mu pociemniały) i laski raczej od niego uciekały niż latały za nim, w pierwszej gimbazy miałem z nim solówę dwa razy to najpierw on o włos wygrał bo mnie podciął i zaj**ałem głową w asfalt a potem ja mu doj**ałem, jak poszedł ze mną na capoeirę kiedyś to nie miał pojęcia o jak low kicka kopnąć i nak***iał piłkarze(potem się tłumaczył, że zapomniał technikę), więc nie bił się za dobrze...

Bajki się skończyły jak zaczęło mu z laskami wychodzić naprawdę i miał o czym opowiedzieć na serio, do tego zaczął trenować BJJ przez jakiś czas i zaczął w klubie w nogę wychodzić na wyższą pozycję. Wtedy się skończyło opowiadanie bajek które miałyby mu poprawić samoocenę bo w końcu rzeczywiście robił coś ciekawego.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
hmm nie mam żadnych nowości więc pewnie słuchałeś i tak co bym wstawił :D Ale masz dobry filmik - do niego ta nuta może Ci się spodobać . Ja ją długo katowałem po obejrzeniu hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
a co do tych trenerów to nie ma w ogole co do nich chodzić latałem na siłke gdzie jeden koleś tylko i wylącznie z dupami bajerował dosłownie stał tylko oparty o bierznie...jeszcze pamiętam jak kumpel go zawołal bo chcial jakies odrzywki kupic ze "sklepiku" na siłce to go szef zj**ał że za długo z nim gada xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
jakis smutny ten filmik pride ale dobry :D
może to Ci się spodoba


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No Ziumol tam poszedł na tą siłkę to mówił, że jest pro po całości. Jak wchodziłem na ich stronę to wszystko powaga pełna, uczą techniki, poprowadzą trening pod dwubój, trójbój, cross-fit itd. Nie tam, że laseczki zagadują i gonią na rowerek.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
o w sumie to mój fryzjer opwiadal o jednym trenerze który na serio się przykładal do swojej pracy był tam od załozenia siłki koles mial w fitnesie osiągnięcia w skali europejskiej ale jak sie tam przeiosłem to już go tma nei bylo :d zmienił silke a skoda chciałem go zobaczyc podpytac o kilka żeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262


“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
yo, wiecie co to za film ? akcja rozgrywa się w lesie. jest w nim grupa ludzi, czy z musu czy z wyboru ... kto to pamięta. i chodzi tam sobie drzewko ... które napyerdala tych ludzi i ich zjada. pamiętam jeszcze, że pod koniec filmu oni uciekają w aucie przed tym drzewem po drodze asfaltowej, a drzewko ofc też ma 5ty bieg i jedzie 100 na godzine ;D ale jednak uciekają bo jak są za granicą tego lasu, drzewo nagle staje ...


są jakies dobre nowe horrory?

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
yooo

Zmieniony przez - ziomal_krk w dniu 2013-12-11 10:33:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
z tym trenerami jest tak, ze oni sa bo sa, ja np robie kurs z 20 osobami, moze jeden albo dwoch ziomkow poza mna jest, ktorych to po prostu jara, reszta robi papier... taki potem dostanie robote i jest sytuacja jaka jest, ze wiecej jest niekumatych trenerow niz tych kumatych


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin . - KONKURS !

Następny temat

TUF 18 Finale - 30.11.13

WHEY premium