SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ misworld/podsumowanie str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Cukiereczku, Falka, spróbujcie, bo Ingi to raczej nie ominie

Redcow, Tobie te ziółka też smakują cynamonem? Naprawdę mam nadzieję, że się nam polepszy. Te zioła i castangus kiedyś mi pomogły, a wiesz co jest najdziwniejsze - ja przed zalogowaniem się tutaj nie miałam długo okresu, lekarze mówili: "PCOS, tu masz tabletki anty, nara". Przyszłam tutaj, zaczęłam ćwiczyć, wyczyściłam miskę z węgli do 0, pijąc i łykając to co wyżej i po dwóch tygodniach okres przyszedł. Był aż do stycznia tego roku, regularnie. Tak zastanawiając się nad tym pewnie zjechałam za dużo z węglami, bo pamiętam, że był moment, że się przewracałam.. do tego ćwiczyłam siłowe i przeplatałam je wytrzymkami Pamiętam, że u Ciebie też się zrobił zastój po takim wycieńczeniu (Ty masz te węgle zerowe ciągle, a ja chyba nie zdawałam sobie sprawy, że 75gram to bardzo mało ). No właśnie, jak więc to możliwe, że coś co kiedyś mi pomogło (ketoza), teraz mnie pogrążyło Czy Ty może potrafisz mi to jakoś wyjaśnić? Ja czym więcej czytam, tym mniej wiem. Kupiłam nawet repetytorium biologiczne do matury, bo fora medyczne wpędzały mnie w kompleksy No, ale w tym repe, to informacji jak na łyżeczkę

Ovejka, jakie skojarzenie, aż nie wiem co powiedzieć Dziękuję Odnajduję się w tych wytrzymkach, ale zawsze wydaje mi się, że mogło być lepiej, tzn gorzej .. więc z tym poziomem, to może poczekajmy do pierwszych wymiocin

Mikosiu, oficjalnie zakończyłam mój pierwszy tydzień treningowy Już mam wyrzuty z powodu jutrzejszego dnia nietreningowego i zastanawiam się czy jednak nie potrenować, coby tydzień treningowy zawierał więcej niż pięć treningów w tygodniu treningowym Możesz mnie trzepnąć treningowo
_____________________________________________________
dzień 6
MICHA
-owies, brazylijskie, jaja, 3/4 paczki cynamonu
-jaja, whey, olej kokosowy, banan, jabłko, 50gr śm.
-masło z brokułą
-cyc indyczy, oliwa
-łosoś wędzony
141B/102T/130W + warzywa + mg+b6 + omega + castangus + zioła

TRENING:

-1. i 2. sprint po 30 sekund
-3. to było 26
-4. jedynie 21 sekund
-nie byłam w stanie nawet truchtać pomiędzy nimi, więc człapałam i nad tym muszę solidnie popracować, bo już byłam na takim etapie, że dawałam radę; drewniane nogi nie pomagały
-na wrażenia i tak nie narzekam żoło w gardle i wsparcie się o latarnię zaliczone




Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-04-21 17:02:46

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
O widze ze tu moje ulubione interwaly byly
Az mam ochote pobiegac jak to czytam

Już mam wyrzuty z powodu jutrzejszego dnia nietreningowego

Spokojnie, to dopiero pierwszy tydzien, jeszcze zdarzysz sie porzadnie zmeczyc i bedziesz marzyc o dniu wolnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
jakie wyrzuty dnt tak samo jest potrzebny ja się byczę cały dien

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
misworld ja tez bede sie jutro obijac , odpoczywaj bez zadnych wyrzutow nalezy nam sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki, Ola, Małgosiu, absolutnie żadnych wyrzutów nie mam To raczej prześmiewcze było

dzień 7
MICHA:
-ryż, migdały, jajo, whey, 50gr śm.
-pasztet z fasoli, masło
-wół, jaja
-łosoś wędzony
143B/105T/131W + warzywa + mg+b6 + omega + castangus + ziółka

NIC NIE ROBIĘ
____________________________________________________________
TYDZIEŃ 1

Oto co wymodziłam.


I tego skutki.


Za nami tydzień poznawczy. Uważam, że ten który nadchodzi będzie bardzo ekscytujący, bo będzie wiązał się z dużymi progresami Jeśli chodzi o mnie to odnajduję się w tym konkursie. Dieta zbliżona jest bardzo do tego co jem normalnie (za wyjątkiem owoców, których wcześniej nie jadłam wcale), a treningi dają pozytywnie popalić

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-04-22 10:15:54

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
super dzieje się!! ja to swoich jestem ciekawa
no ten tydzień będzie jeszcze lepszy czyt. cięższy

jedzieem

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Mis, zasuwasz jak mały robocik!

No i jak ładnie cm współpracuję

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-04-22 10:23:19

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Dzięki Dziewczęta

Rudziaku, jak ja mały robocik, to Ty duży cyborg

Wiadomość z ostatniej chwili: chyba mam okres Chyba, bo marnie to wygląda, ale wygląda. Trzy razy wzięty castangus, 5razy popite zioła i okres, którego brak od stycznia, jest. Nic z tego nie rozumiem

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Tyś jest pewna tych trzech siłowych pod rząd?

@ się jeszcze rozkręci , nie martw się

Zmieniony przez - Lucyferka w dniu 2012-04-22 11:44:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Inga,

Te trzy siłowe w ciągu, to była raczej ciekawość i pokarało mnie za to kalectwem Teraz zuuuuupełnie inaczej to poukładam Siłowy B, z tymi obwodami, to będzie chyba po rege i przed rege

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs / Shaggah

Następny temat

Konkurs / aineko podsumowanie str. 22

WHEY premium