SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ misworld/podsumowanie str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Szkity to nogi
Tak, nie mam na co wskakiwać i stąd te przysiady Na pewno robi się je szybciej niż wskoki, ale nieźle dają popalić

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A na ławeczkę nie możecie wskakiwać?
Mis, Królowa Bona też brzmi nieźle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
jak nie macie na co wskakiwać to można zamienić na tuck jump

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
no myślałąm o ławeczce, ale chyba jej trochę nie ufam, odjedzie mi jak krzywo wskoczę i grzmotnę głową w podłogę, zastanowie się jeszcze, przećwiczę i zobaczymy Podobają mi się te szkity

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17819
a może mogą być przeskoki zamiast wskakiwania na podwyższenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
spóźnionam ale powodzenia wygraj siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Kochane, przeskoki czy wskoki czy wyskoki, jeden pies Ja dzisiaj chodzę jak paralityk - 2km do pracy, jechałam na rowerze 15minut
Obudził mnie dziś ból, jakoś nad ranem po tym jak chciałam się na bok przewrócić - śmiem więc przypuszczać, że pół nocy spałam w bezruchu

W każdym razie, bardziej z ciekawości zrobiłam siłowy C. Łudziłam się, że im mniej powtórzeń tym łatwiej Jutro uzupełnię wszystko

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Powodzenia

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Falka, Dotka, dziękuję, bo się przyda

dzień 3

MICHA:
-ryż, jajko, whey, 50gr śm.
-jajka, masło
-wół, oliwa
-fasola, jajka, masło
-makrela wędzona, truskawki
143B/105T/127W + warzywa + omega, mg+b6

TRENING:


-wcale nie jest łatwiej wraz ze zmniejszającą się ilością
-pierwszy raz robiony ever i pomimo zakwasów, zwyciężyła ciekawość; myślałam, że siłowy z racji niewysokich ciężarów, nóg za bardzo nie skatuje, ale dzisiaj nie chodzę za szybko
-obwód: nie polubię go przez ten zwis Do kolan to na pewno nie było i przerywałam jak tylko zaczynałam się bujać, czyli przerw było co trzy Zła byłam na siebie i z tego wszystkiego zrobiłam interwały, ale też takie bez mocy


dzień 4

MICHA:
-ryż, jajka, jabłko, wiórki, whey, 50gr śm.
-fasola, jajko, jabłko
-ryba, oliwa
-jajka, masło
-łosoś wędzony, masło
141B/101T/131W + warzywa + omega+ mg+b6

NIC NIE ROBIĘ
bo nie jestem w stanie chodzić - nie miałam jeszcze tak, że co trzy kroki nogi same mi się uginają To przez te goopie thrusters Samochód na przejściu nawet dzisiaj na mnie trąbił, bo mu za wolno człapałam


Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-04-19 17:47:27

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Oj Mis bo trza było na zielonym przechodzić ja tam w ciebie wierzę że sobie ze wszystkim poradzisz

powiedz szczerze jak te truskawki smakują
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs / Shaggah

Następny temat

Konkurs / aineko podsumowanie str. 22

WHEY premium