SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ misworld/podsumowanie str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
mis w sumie to super ze okres powrocil ale zastanawia mnie w takim razie kiedy u Ciebie byla owulacja? jesli jest okres to musiala juz byc wczesniej zanim zaczelas brac castangus.. chyba ze sa jakies cykle bezowulacyjne - cos mi sie chyba o uszy obilo o tym ale na czym mechanizm polega to nie wnikalam - jak przyjade z odwiedzinami to chyba razem sobie w UM posiedzimy ach.. teskni mi sie bardzo za tym brudnym, przemyslowym miastem

wrazenia z treningu niezapomniane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
redcow, owulacja
Przyjeżdzaj, przyjeżdżaj, bo tutaj czyściej nie będzie

Mikaela, taaaaa Widziałam po opisie Twojego trenia, że to czytnęłaś No nic, był lewy sierpowy, trza przyjąć i czekać pokornie na drugi Mięśnie na mecie
_____________________________________________________________
dzień 9
MICHA:
-owies, jajo, whey, olej kokosowy, 50gr śm
-jaja
-ryba, oliwa
-pasztet z fasoli, masło
-jaja, whey, truskawki
150B/104T/133W + warzywa* + omega + mg+b6
*kilo brukselki, brokuła, ogórki, z 250gr pomidora i zjadłabym brukselki

TRENING:


-przy PP wyłam w eter
-pompki robione oczywiście na raty, po brzuszkach ładnie brzuch katowały
-invert-nie znoszę tego Co trzy, co dwa robione; serce mi tak waliło, że aż je słyszałam. Robię je pod stojakami ustawionymi do wyciskania, więc są akurat na maksymalne wyciągnięcie łap, no i te ostatnie ruchy to takie nie za wysokie były, mimo częstych odpoczynków. Ręce nie domagały, ale w tych solidniejszych invertach czułam plecki. Korciło mnie żeby ugiąć kulosy i cieszę się, że tego nie zrobiłam Będę pracować, ale uczuć do tego ćwiczenie nie zmienię
-swing ładnie potraktował mi prostowniki
ogólnie:kolejny pobyt wśród gwiazd, który na długo mnie otępiał Rozładował mi się telefon i niestety czasu nie znam. To areo to jakieś nieporozumienie


dzień 10
MICHA
-owies, jajo, jabłko, łosoś
-jaja
-ryba, oliwa
-pasztet z fasoli, masło
-jaja, whey, olej kokosowy
143B/103T/134W + warzywa + mg+b6 + castangus + zioła

NIC NIE ROBIĘ

Jeszcze dodam, że w niedziele moje próby podciągania się zostały naocznie ocenione i jest lepiej, bo podciągnę się już tak, że mam idealny kąt prosty w łokciu Podchwytem, ale wróżę sobie sukces na koniec konkursu



Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-04-25 17:41:49

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
poskaczę sobie z Tobą za to podciąganie
Do końca konkursu to Ty całą galaktykę oblecisz

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Siostra dajesz, abym miała skąd brać przykład Centymetry ładnie lecą w dół Jak będziesz chciała urozmaicić kiedy areo nie tylko sprintami chętnie zabiorę w magiczne miejsce zwane Śmieciówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mikuś, my to wszystkie się na Księżycu spotkamy niedługo

Iron, Śmieciówka Trzeba się jakoś specjalnie odstroić? Na jakim to osiedlu jest, bo brzmi ciekawie

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Hey Mis fajnie z tymi treningami lecisz gratuluję postępów w podciąganiu Udanego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Falka, gracias A dzień nie był udany Tydzień wolnego i ludzie powariowali
_____________________________________________________
dzień 11
MICHA:
-owies, migdały, jajo, whey, 50gr śm.
-jaja
-ryba, oliwa
-pasztet z fasoli, masło
-banan, whey, makrela wędzona
(wygląda znajomo, ale czasu nie ma, to hurtem robię Inna sprawa, że myślę nad dorzuceniem węgli do 150gram, raz na kilka dni..)
147B/105T/136W + warzywa + mg+b6 + zioła + castangus

TRENING:
-siłowy nie poszedł gładko; robiłam pomiędzy ćwiczeniami spore przerwy i chyba dzięki temu udało się tak wymęczyć drążek (tylko dwa razy udało się podciągnąć do tego kąta prostego); inverty mnie osłabiają i fizycznie i psychicznie
-obwodów nie polubię i wiem, że tygodnie będę odliczać od tego treningu do kolejnego
-problem stanowią tutaj moje nogi - przeraźliwie palą Przez to mam żołądek w supeł związany i naprawdę nieciekawe epitety po łbie mi chodzą
-trusty ze sztangą tak jak radziły dziewczyny i jest rzeczywiście dużo łatwiej Nie powiedziały tylko, że ból i ciemność zostają te same
-areo było odbębnione, przyznaję Ale ciężko robić cokolwiek gdy człowiekowi tak źle
-jest jeden plus: mam ten trenio z głowy
_ ... póki co ...

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Hej zapożyczyłam twoją wytrzymałkę 20-15-10-5

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
No i dałaś radę z tym treningiem i jak fajnie Ci poszło
Miśka teraz to już z górki jeszcze tylko 10


Edit: No i te trusty

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-04-27 10:18:12

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Doglądam do Ciebie everyday, tylko słów brak... tak ciśniesz :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs / Shaggah

Następny temat

Konkurs / aineko podsumowanie str. 22

WHEY premium