SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ misworld/podsumowanie str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
tłuszczyk jest palce lizać

zgadzam sie

A chlebek z maselkiem i serem juz nie dlugo, koniec coraz blizej
A co do tych wegli, to mozecie jeszcze oprocz zboz raz dziennie straczki, wiec moze uda sie cos pokombinowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mikosia, no już mógłby być lipiec Z drugiej strony, znając życie, dwa dni OFF-u i robi się pusto w życiu Jeszcze trochę
Ovejka, zaglądasz Chyba nawet chleb z Twojego przepisu upiekę na tę ucztę
Viki, ze strączkami już tak kombinowałam i może rzeczywiście warto wrócić do tej metody - zapomniałam o nich Dzięki Już zmian mi się chce, ale jak mówisz, bliżej niż dalej
_____________________________________________________________
dzień 62
MICHA:
140B/73T/93W + to co zwykle

DNT
to znaczy pojeździłam na rowerze i przypiekłam sobie jedną stronę bardziej niż drugą

dzień 63
MICHA:
w trakcie procesu decyzyjnego, bo uzależniam ją od tego czy zrobię SW

TRENING:
No właśnie Dzisiaj powinnam zrobić SW, ale nie powiem żebym pałała do tego dużym entuzjazmem, wręcz przeciwnie Bary i nawet mięśnie na żebrach mam obolałe, nogi to samo, no i nie czuję się ogólnie na siłach Stanie się coś jak odpuszczę?

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-06-17 11:10:21

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Tez tak kombinuję z tym sw, bo ciało się buntuje. Zrobię chyba tę z następnego tygodnia, a za tydz. odrobię zaległość. Ale nie mówię, że na 100%, bo sił brak dziś

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
A no właśnie
Ja to jeszcze się obawiam, że w przyszłym tygodniu będzie jeszcze ciężej się za to zabrać

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
... dlatego ja przeważnie robię SW na początku tygodnia, by potem mieć spokój niż potem zabierać się na to kilka dni

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Miśka nic się nie stanie

Dla mnie priorytet to zawsze parszywiec i muszę go wykonać na początku tyg bo potem się do niego zbieram i zbieram
No a w niedzielę lubię sobie ćwiczyć bo mam cały dzień, chociaż nie koniecznie dzisiaj bo wstałam o 14 stej i nie mogę pozbyć się domsów w udach ale w barach nie mam

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Zrobiłam to Stwierdziłam, że lepiej się wypluć w ndz, kiedy jestem wyspana i najedzona, niż później, kiedy to z powyższym będzie gorzej. Poza tym zrobiłam inną SW (tzn przyjęłam, że to co zrobiłam to jest SW ) i sobie wkręciłam, że jestem niezwykle ciekawa przeżyć nowego zestawu A jakże - było fascynująco Na ten tydzień też już wiem, że zrobię coś nowego i nastąpi to szybciej niż na koniec tygodnia A więc jeszcze raz:

dzień 63
MICHA:
142B/72T/126W + stały zestaw małego chemika

TRENING:

Bardzo, ale to bardzo starałam się robić podciągania i robiłam je do 7 powtórzeń, bo później łapy mi wysiadły. W zasadzie to samo podciąganie było tylko do czwartej rundy, bo później mieszałam z invertami. Robiłam je nachwytem w miarę możliwości (tj do poziomu oczu), ale powoli i z przytrzymaniem, podchwyt też się pojawiał. Natomiast już później, same inverty przyprawiły mnie o niemniejsze palpitacje, dosłownie, bo coś dziwnie się trzęsłam cała pod tą sztangą Kolejna sprawa, że po ich 9ciu powtórzeniach spojrzałam na siebie w lustro i ... byłam cała upłakana Z ciśnieniem też mi się musiało zadziać nieźle, bo wszystkie żyły w oczach mi poszły Generalnie do dziś jestem dętka

dzień 64
MICHA:
142B/70T/84W + jw.

DNT


Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-06-18 19:21:08

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Ty wiesz, że ja też myślałam o tym treningu tylko w oryginale był zarzut , którego ja nie cierpię bo mi nie idzie

Ja chyba sobie też coś wymyślę bo to s/w, które muszę w tym tyg zrobić to mi nie za bałdzo leży
Zresztą, na ten czas, mnie nic już nie leży byle po parszywcu było



Zmieniony przez - mika w dniu 2012-06-18 20:37:00

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
mis już niedługo i koniec! Trzymam mocno kciuki!!!
Kiedy się zgadujemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mikuś, no ja też pokombinowałam z tym zestawem ze względu na zarzut. Pewnie jakaś celowość w skorzystaniu z tego ćwiczenia była i mam nadzieję, że autor nie poczuł się urażony Tak poza tym, to mnie też już nic nie leży, serio Heloł, lipiec! Weno się śpiesz!
Iron, jesteś Ja pisałam do Ciebie priva Co powiesz na pt? Niestety popołudniu, więc mam nadzieję, że się wpasuję w Twój grafik
__________________________________________________________
dzień 65
MICHA:
-jaja, orzechy, cyc indyczy
-cyc, oliwa
-ryż, whey, masło
-nerkowce, masło (ponad program )
-banan, whey
bez oznaczonego kursywą:142B/72T/100W + oznaczone kursywą (z 30gram T to bankowo było) + to co zwykle

No beznadzieja Sama strzeliłam sobie w piszczel i przewaliłam rozkład Tak jak pisałam wcześniej, węgle głównie chciałam skupić na okołotreningowym (zapomniałam namoczyć strączki na śniadanie ) i do 17 nie jadłam ich wcale. Było mi okej, bo obszamałam 1,5kg ogórków . Wróciłam, zjadłam te 80gram ryżu i w niecałe 15minut po, już spałam Masakrycznie mnie zamuliło, obudziłam się głodna jak wilk, jakbym nie jadła tydzień No i stąd pojawiła się ciągota na ten tłuszcz - do dvpy, ale plus taki, że wiem, że tak nie mogę robić

TRENING:

To już się zaczyna robić ponad moje siły Idę o zakład, że jutro się nie zgarbię ani razu

Mój plan wytrwania do końca będzie polegał na przeplataniu treningów z DNT. Inaczej się nie da

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-06-19 22:01:21

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs / Shaggah

Następny temat

Konkurs / aineko podsumowanie str. 22

WHEY premium