SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ misworld/podsumowanie str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
o rany!!! kopara opada! Twoje plecy mnie normalnie rozwalily! Miśka, wielkie wielkie gratulacje! z jabłka wyłania sie z Ciebie piekna klepsydra! skoro mowisz ze nie ma duzej roznicy w centymetrach to mysle ze wlasnie to zasluga zmieniajacych sie proporcji pieknie! ogromny szacun! i jestes wielkim przykladem wytrwalosci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dużo spadło w brzuchu, nie pływa jak galareta i ogólnie całe ciało wydaje się być jędrniejsze. Zarysy mięśni te gdzieniegdzie zaczynają wyłazić i tak trzymać Widać, że pracowałaś przez te 12 tygodni i efekty są bez problemu widoczne. Dobrej regeneracji i udanego kolejnego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Wiedziałam, że będzie fajnie. Cały czas mam przed oczami Twój start na sfd i od tego czasu wykonałaś ogromną pracę Widać każdą wylaną kroplę potu. Gratuluję i zawsze masz i będziesz miała we mnie wiernego kibica No i jakie ładne ciężary targasz. Nie zdziwię się jak niedługo zobaczę u Ciebie stówkę w MC. Jeszcze raz gratuluję i życzę udanej regeneracji.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ładne jędrne cialo wciagasz sie bardzo rownomiernie i to fajnie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Mis gratuluje wytrwalosci i zmiany
Zayebiste masz plecy
Widac ciezka prace no i ladne ciezary dzwigasz. Jest super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluję przemiany! Widać efekty No i fajne wyniki siłowe. Nic tylko brać udział w tych konkursach... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
gratulejszyn

żeśmy dały radę!

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
o cholera, ładny progres w maksach
Ogólnie powiem, że ładnie ubyło Cię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
shrimp2
Wiele nie napisz e, bo wypilam wino


No właśnie i bądź tu babo trzeźwą... ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
Pięknie Miss, wiedziałam,że dasz czadu moja krew. Gratuluję z całego serca, odpoczywaj teraz,a pozniej dalej do roboty.
Maksy rewelacja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs / Shaggah

Następny temat

Konkurs / aineko podsumowanie str. 22

WHEY premium