SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ misworld/podsumowanie str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Monia, ten jest zupełnie naturalny, bez nawozów i sztuczności

Inga, w porząsiu, nic do siebie negatywnie nie biorę. Po prostu jam strachliwa, a Wy pokazujecie, że można i to pomaga
Zarzut już przerabiałam z kijem i z mniejszym ciężarem mi nawet idzie.. większego się obawiam i stąd pewnie jakaś głupia asekuracja i za słaby wyrzut Nie wiem, ale trzeba pracować nad łbem W każdym razie

Redcow, ten język jest taaaaak melodyjny i płynny
No i rzeczywiście, dziś nie jest za ciekawie, a ja muszę trenio zrobić Ciężko jakiś wybrać, bo łapy, bary, klata bolą; nogi, łydki, niemniej; plery, brzuch, poślady i obtarty tyłek również Jest jakieś GPP bez użycia ciała

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
dzień 16
MICHA:
-ryż, olej sezamowy, whey, jajo, orzechy br., 50gr śm.
-łosoś wędzony, masło
-fasola, truskawki
-banan, whey, jaja
-wół
141B/90T/133W + warzywa + mg+b6 + castangus + omega + zioła

TRENING:

ŁoPanie
Nogi paliły piekielnie, bluzgi leciały na prawo i lewo Leżałam po tym bezsilnie 20 min w przeciągu, a i tak nie miałam czym oddychać Co ciekawe, sprawdziłam w starym dzienniku i czas mam identyczny jak w lutym. Pocieszam się, że większa duchota jest, większe zakwasy miałam i jestem starsza o kilka miesięcy To jednak nie zmienia faktu, że trzeba gonić swój cień i złamać ten czas


Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-05-01 18:08:03

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Asia, baw się dobrze

dzień 17
MICHA:
-ryż, whey, olej sezamowy, brazylijskie, 50gr śm.
-makrela wędzona, łosoś wędzony
-fasola, jajo, masło
-jaja, whey, banan
-wół
141B/89T/133W + warzywa + mg+b6 + castangus + omega + ocet jabłkowy

TRENING:
Pt: "Załatwiłam sobie nogi i dvpę "na amen"

-siłowy: duże wyzwanie dla mnie; przysiady to już właściwie od samego początku przyprawiały mnie o zawroty
-obwody: zrobione twarzą w twarz z wiatrakiem Mam wrażenie, że to palenie w nogach i uczucie, że mięśnie się rozrywają, to zostanie na zawsze
Curtis robiony zadziwiająco płynnie i PP z dużą mocą, aż sama zaskoczona byłam.. czas lepszy mimo tego, że ciężar większy, a więc jestem silniejsza i dokładam dalej - jak dojdę do 30tu kilo, dołożę piąty obwód - tak, teraz się radujmy


Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-05-02 23:41:22

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
misworld
Mam wrażenie, że to palenie w nogach i uczucie, że mięśnie się rozrywają, to zostanie na zawsze

A nie lubisz tego uczucia ? Pozdrawiam.

PS. Trzymam kciuki żebyś doszła do tego co sobie założyłaś .

Zmieniony przez - Monia.W.B w dniu 2012-05-03 07:34:08

Zmieniony przez - Monia.W.B w dniu 2012-05-03 07:35:28

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile zajęło Ci to GPP? Też chyba je zgapię, bo nie mam dziś weny na wymyślanie, a wygląda sympatycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Monia, się przynajmniej wie, że one są - mięśnie

Madzia, no pewnie Mnie to zajęło 19.12, ale Ty lubisz miękkie nogi i robisz je w 17 minut, więc może od razu dołóż tam sobie runde po 25 powtórzeń

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mis, sama se dołóż. Ty zawsze mi się kojarzyłaś z wytrzymkami (tak, ktoś już tu pisał coś podobnego ), więc zawsze będziesz mnie motywować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Miśka jprd jak Ty zapieprzasz z tymi treningami
jeszcze trochę i nie nadążę czytać
i s/w masz już za sobą
ja się go boję, tam jest 100 (słownie: sto) pompek

w przysiadach czuj mój oddech na swoich plecach

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Madzia, dziękuję, bardzo mi miło Wobec tego motywujemy się wzajemnie, bo mnie ciut jaj brakuje w wytrzymałościach siłowych, ale pracuje nad tym dzielnie za Waszą sprawą Nie mogę się już doczekać tej gdzie jest 25 Curtisów, bo ostatnio dałam ciała

Mikaela, amore mio Tylko robię co mi karzą; wiesz jak jest, co Ci bedę dużo mówić
Nie bój się tych pompek, bo pykniesz stówkę i z głowy, a takie trusty trzeba trzy razy robić Zresztą widziałam u Ciebie, że aż M. chwalił Jest lepiej i bedzie super

PS. Śniło mi się, że podciagałam się nachwytem Bardzo fajny filing tak lekko wziąć i unieść swoje cielsko - tiaaa

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs / Shaggah

Następny temat

Konkurs / aineko podsumowanie str. 22

WHEY premium