SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
nie nioonia, u chodzi o to ze alkohol rozrzedza krew

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
czyli o wplyw na organizm
wiem, ze chodzi o rozrzedzenie krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1306
Alkohol wpływa także na szybszą rotację krwi, co może spowodować powiększenie opuchlizny na języku (dodatkowy obrzęk).

I keep fighting for things that nobody can copy or break and that I can't give or show to anyone.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2602
Przez około 2 dni sie sepleni przez chyba tydzien nei mozna sie całowac pierwszy tydzien musisz miec taki dlugi kolczyk bo jezyk puchnie a potem zmieniasz na taki krutki. Nie jest bardzo widoczny przy rozmowie a samo przekłuwanie nei boli a i na poczatku bedziesz miała problemy z jedzeniem bo bedziesz miałą wlasnie ten dlugi kolczyk troche ciezko sie z tym je :P
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
Godzinke temu stalem sie szczesliwym posiadaczem 2 kolczykow w jezyku i brodzie,Juz wczesniej mialem przekuta brode i brew takze sie nie bajalem no i nie bolalo martwie sie tylko o jedzenie,bo juz glodny jestem Do brody zamowilem sobie juz zloty kolczyk bo nie bylo na miejscu,jeden murzyn z pracy ma u nas zloty i fajnie to wyglada Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
ciekawa jestem jak wyglada kolczyk w brodzie?

bo w dolnej wardze to wiem, nawet sama mialam, ale w brodzie.. hmmm

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
moze zlego wyrazenia uzylem,mam pod warga,tak jak na zdjeciu w linku,mam prawie w tym samym miejscu,tylko troszke wyzej

Zmieniony przez - Rafi1980 w dniu 2007-11-01 20:52:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
butterfly, w brodzie to zaden problem
http://www.molokosynthemesc.com/search/srch2004.exe?pic=pierce/02-tongue/A51029/high/bmepb158745.jpg&tsect=pierce/02-tongue/cent001.html&desc=Tongue/Cheek/Chin Piercings
1.6 x 14m labret bars-cheeks.1.6x12 tongue bar.1.6x30m P.T.F.E BAR FOR CHIN
(by Nath, No Mercy, Taunton)
Submitted by iam:
NoMercy
hehe
rafi, zloty labret? nie-e
a no i dodam, ze dwa kolczyki robione na raz i to tak blisko siebie to dosc duze obciazenie dla organizmu i nie powinno sie tak robic

Zmieniony przez - nioonia w dniu 2007-11-03 00:58:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
No zloty,zloty,ale zaczynam sie zastanawiac czy to dobry pomysl,bo w sobote odkrecila mi sie kuleczka na dysce,wyjelem koncowke i dziurka zarosla,dzisaj bede musial isc sie przekuc znowu i kupie z 2 kuleczki,na zapas,troche bym sie zdenerwowal jakby mi zlota zginela,bo sporo jednak kosztuje tutaj.
No i w sobote mialem okazje przetestowac czy sa jakies wieksze doznania podczas calowania z kolczykiem w jezyku,no i sa,ale nie wiem czy odczuwalem mocniej bo bolalo czy,ze bylo przyjemnie,Islandka za mocno ssala mi moj jezyk[juz nie chcialem jej mowic,ze przekulem dopiero 2 dni wczesniej i zeby uwazala bo sie wczula za mocno hehe],poza tym nie pamietam za dobrze wszytkiego,za duzo piwa
No i kwestia tego,ze 2 kolczyki na raz to nie jest dobry pomysl,fakt,nie zycze nikomu jedzenia na drugi,trzeci dzien z dwoma swiezo przekutymi kolczykami tak blisko siebie.No ale dla chcacego nic trudneg,lepiej jednak zrobic najpierw jeden,pozniej nastepne
Pzdr.



Zmieniony przez - Rafi1980 w dniu 2007-11-05 14:20:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium