SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ja mam tez blisko, dlatego tez mam kolczyk blizej.
zawsze przebija sie odrobinke z boku - nie po srodku, wtedy omijasz wedzidelko, ale ja nie wiem jak to u Ciebie jest i nie chce wydawac zadnych opinii tak na odleglosc, najlepiej jak spytasz piercera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
ja mam takie pytanko. Skoro trzeba ssać kostki lodu, to można też od czasu do czasu zjeść normalnego loda??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Mozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
Dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 221
nioniu ja sie calowalam i zyje... jak sie pytalam kiedy po przebiciu mozna sie juz calowac to mi pow ze odrazu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
dobrze, Ty zyjesz, ale to nie znaczy, ze komus innemu moze to zaszkodzic...
pomijajac bakterie - calujac sie wywijasz jezykiem, a to narusza kanal przeklucia.
przekluwalas u kolezanki, prawda? wiec skoro powiedziala Ci ze mozna, to znaczy, ze nie jest kompetentna. tyle na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 221
nioniu nie przebijalam u kumpeli!! przebijalam w studiu... ja nie mowie ze jak mi nic nie bylo to komus innemu tez nic nie bedzie wiec wiesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
Dzisiaj z rana poleciało mi trochę ropy, ale dzwoniłem do studia i kazali mi więcej płukać szałwią i/lub dentoseptem. Cierp ciało coś chciało ;p
W ogóle mój genialny tatuś wpadł na równie genialny pomysł i chciał mi posmarować język pigmentem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
Elo mam juz ponad 2tyg kolczyka w jezyku wszystko jest super po za osadem(gdy tylko chapne jakis nabial) jezyk robi sie bialy wrrr szczoteczka szoruje i jakos daje rade...ale jeszcze jedna sprawa od kolczyka(stali chirurgicznej) powstal osad na zebach brazowawy;-( macie jakies sposoby jak go usunac jakas dobra paste do zebow??? pomozcie:) jezeli nic nie pomoze to bede zmuszona wyjac kolca a tego bym nie chciala;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 221
jak ci leci ta ropa to faktycznie musisz plukac czesciej... najlepiej po kazdym posilku wieczorem przed snem i rano pzdr :-*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium