SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43

hym. :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
a i dzięki za podanie ceny :*

hym. :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
No to tak ja mam w jezyku;p I pierwsze odczucie to takie jakbys miała cały czas cukierek w buzi.;DD Troszke bolało nie moge powiedziec ze nie he he..;].. No ciezko pierwszo sie mowi tak sline ciezko polykac ale spokojnie to mija..Kosmetyczka ci powie co i jak..xd.. ja to pierwszy tydzien to jechałam na jogurtach..;]
Potem jest juz normalnie mozesz jesc it.. Nie smiej sie tak szeroko bo widac.;p A jak rozmawiasz to tak zalezy w jakim miejscu masz kolczyk i o..xdd Ale ja mam tak troszke daleko i jak rozmawiam tylko cipenke widac ale jescze nie zwrocili na mnie uwagi[nauczyciela] ze mam go..;p
Wiec jak chcesz to rob;];]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
hah xD dzieki wielkie :*
tylko, że ak ja czytałam to chyba nie można jeść nabiałów, prawda?
bo teraz to ja nie wiem :D
ja tam na nauczycieli to sram co powiedzą, ważne żeby rodzice nie widzieli xD ;)
tylko kurde, hym, nie wiem gdzie to zrobić, mieszkam w radomiu i znam tylko jedno studio piercingu. heh ale jeden problem jest.. tam pracuje moja ciocia. jak mnie zobaczy to przesrane. ;/
a mam pytanie w związku z tym..
czy od razu po przebiciu puchnie język?
bo jakbym wychodziła to może mnie ciocia zaczepić.
interesuje mnie czy już będzie słychać, że mam kolczyka.. :) dzieki z góry za odp. :D :*

hym. :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no nie powinno sie jesc nabialow.
jezyk puchnie kilka godzin po przekluciu, ale od razu czujesz dyskomfort, masz dlugi pret i trudno sie przyzwyczaic, ale to moje subiektywne odczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
dzieki :*
to będzie good :D
jejku mam nadzieję że pójdzie bez zgody rodziców.. :D ;]

hym. :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
jeszcze jedno. kurcze sory ze tak zawracam wam dupy ale no nie chce miec jakiegos zapalenia w tym miejscu czy czego podobnego..;/
powiedzcie mi jeszcze jakie płyny mogę kupić do płukania tego języka? bo ja się zupełnie nie orientuje.. :D i żeby nie był bardzo drogi, chyba, że inaczej sie nie da :D :)

hym. :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
zwykla szalwia do zaparzenia okolo 3-4zl. plukac 3 x dziennie, ostudzona oczywiscie, zamroz kostki lodu z szalwi i ssi.j
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
Ooo ;)
no to super :)
i przez ile to? :D

hym. :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
conajmniej 2tyg plukac, a lod to zzalezy, bo to glownie dla ulzenia bolu i proby zminimalizowania obrzeku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium