SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
6dni , rok ->
Skad wy bierzecie takie nieprawdziwe informacje?
Alkoholu nie powinno sie pic tak jak juz napisala nioonia ze wzgledu na przedluzenie gojenia sie. U niktorych bedzie to tydzien czy 2 a u niektorych miesiac. Sprawa indywidualna.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ja tez zastanawiam sie skad biora sie takie mity
niektore sa przezabawne, a jeszcze bardziej ci ktorzy w nie wierza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ktos nagada glupot ,a pozniej sie roznosi i kazdy doda cos od siebie

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 145
że alkohol utrudnia gojenie to napisałem wcześniej, a 6 dni to tak powiedziała mi Pani w studio :)
język szybko się goi (chyba nawet najszybciej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
to pani w studio troche niedoinformowana, bo niby jak mogla przewidziec kiedy Ci sie zagoi.
jezyki sie szybko goja dzieki slinie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 145
dobra, nie kłóce się.
nie pić aż sie zagoi, mi opuchlizna zeszła po 4 dniach, ale sztangę zmieniałem na krótszą 2 tyg po przekłuciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
no i prawidłowo

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Hmm... Bardzo chce sobie zrobic kolczykk w języku ... Jara mnie to xD itp itd ale nie wiem jak na to reagują rodzice... wIem ze indywidualnie. ale jak u Was?

Życie jest szklem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ile masz lat? i co na ten temat mysla Twoi rodzice? jak sobie odpowiesz na te 2 pytania to poznasz odpowiedz jak zareaguja.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Teraz we wrzesniu ide do 2 gim (nie kiblowałam ^^) A włąsnie... nie wiem co o tym sadza rodzice... Nawet sie ich boje xD

Życie jest szklem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium