SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w jezyku :]

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
No, juz sie wszyscy porozplywali nad kolczykiem w nosie, to teraz kolej na jezyk ;]
Czy ktos z Was moze moglby polecic mi jakies miejsce w warszawie, w ktorym mozna przekluc ten jezyk tak zeby sie nic nie papralo i za drogo nie bylo?
Nos sama przkluwalam, ale z jezykiem to troche inna sprawa :]
Zapytalabym jeszcze czy to boli, jak dlugo sie goi, czy nie obija szkliwa, czy nie przeszkadza w jedzeniu ani w calowaniu itd :D, ale to takie d****ne pytania :P

Ciajo jest dobre na wszystko.

God save the cake.

PEACE.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też tak miałem tylko koło dolnej,koleżanki mówiły mi że to może być ropa i że samo zniknie i znikło po 5 dniach :P i nie wiem jak u innych ale mi język nie spuchł na początku :D (dopiero po 3 dniach ale opuchlizne miałem 2 dni,może przez to że cały czas kostki lodu ssałem :D), normalny obiad jadłem na 2 dzien :D tylko musiałem uważać żeby nie przygryść kulki bo wtedy zęby bolą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
Zapytalabym jeszcze czy to boli, jak dlugo sie goi, czy nie obija szkliwa, czy nie przeszkadza w jedzeniu ani w calowaniu itd :D, ale to takie d****ne pytania :

Nie boli, jest tylko takie nieprzyjemne uczucie, ale spokojnie da sie wytrzymac.
Goi sie roznie w zaleznosci jak o niego dbasz...ok 3 tygodni chyba calkowicie (nie jestem pewny, nie pamietam).
Zeby nie uszkadzalo szkliwa i nie obijalo sie o zeby po zejsciu opuchlizny nalezy zalozyc krotsza sztange do kolczyka. Wtedy mozna sobie tylko obic na wlasne zyczenie tzn. jezdzac nim po zebach jak ktos lubi.
Nie przeszkadza w jedzeniu, ale trzeba sie do niego przyzwyczaic, na poczatku bedzie troche dziko, ale to kwestia paru dni...W calowaniu tez nie przeszkadza, troche inaczej jest(tez kwestia przyzwyczajenia, ale problemu nie ma raczej zadnego).
te pytania nie sa d****ne...sa najczestsze

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
a jak sie chrupie pałke??

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
Och, bede miala kolczyk w jezyku! Ale fajnie :)

Ciajo jest dobre na wszystko.

God save the cake.

PEACE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
z tego co sie orientuje to dziura w jezyku zostanie do konca zycia

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
A w czym to przeszkadza?

Ciajo jest dobre na wszystko.

God save the cake.

PEACE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
ta 'dziura' jest b.malo widoczna po wyjeciu kolczyka i raczej w niczym nie przeszkadza...zreszta po co mialby ktos go wyjmowac? lepiej zrobic drugi

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, jak jest gdy ktos nosi kolczyk na stale, ale jeden z moich przyjaciol przekluwal sobie jezyk okazjonalnie wiele razy i zadnej dziury nie ma. Twierdzi, ze go to wcale nie bolalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
To musial byc jakis masochista :P Chociarz ja nos przekluwalam przez pol godziny tepym kolczykiem :D

Ciajo jest dobre na wszystko.

God save the cake.

PEACE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sejdakejk - to tak ja ja Zreszta opisywalam historie swoich kolczykow gdzies tutaj w podobnym watku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
no bo to nie boli, a uczucie jest takie ze chetnie bym jeszce raz je przezyl

netfan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napiecie naskorka na twarzy ?

Następny temat

żelazo

WHEY premium