SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Madzia zgadza sie mysle nad tym. Jakos nie moge sie zdecydować. Ale jezyk wydaje mi sie najlpeszym miejscem dla mnie bo nie widac go ciagle (ucha, brwi nie przebije - nie mam do tego twarzy) ale jezyk owszem.


pozyjemy zobaczymy . napewno tattoo kolejne bedzie ale co z kolczykiem to pewien nie jestem


pzdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
a gdzie robisz tatuaz? i w jakim miejscu juz masz? To moze kolczyk w jezyku zrob jako dodatek do tatoo ?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
foto w profilu pokazuje 2 tattoo. kolejne mam na przedramieniu drugiej reki (napis w gotyku) i smok w tribalu na łydce.
a teraz chce dokonczyc tak zeby zakryc cala reke (tylko nie wiem ktora )

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
o zmieniles zdjecie w profilu Kurcze slabo bardzo widac te tatuaze bo dosc daleko stoisz.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
no nic nie poradze tak wyszlo nie bardzo to zdjecie


jakis niefotogeniczny jestem

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
a wlasnie tu sie mylisz bo zdjecie bardzo korzystne tylko tatuaz nie wyraznie widac

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
zdjecie bardzo korzystne


thx

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
my tu mowimy o jezyku a nie o nosie! jesli chodzi o znudzenie to mnie to w****ia 'a zrobie sobie, jak mi sie znudzi to wycigne' bla bla jesli ktos nie lubi kolczykow i wie ze mu sie z nudza po czasie to na cholere je robic..i placic za przebicie jesli sam nie umie sobie zrobic, lub nie ma zadnej znajomej osoby ktora zrobi to za darmo...

jeśli masz jakieś pytania związane z percingiem. Pisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
A cos Ty taka nwerowa? :/ To o znudzeniu kierowalam do Jordana a nie do Ciebie. Mozna lubic kolczyki ,ale to nie znaczy ze nosi sie je cale zycie. Wlasnie warto sobie zrobic skoro ma sie na to ochote ,nawet jesli po roku czy 2 sie znudzi . Majatek to nie kosztuje.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52


a pfff! nerwowa jestem niestety ;P

jeśli masz jakieś pytania związane z percingiem. Pisz!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium