SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
hehe ja sobie zrobiłam taką fajna mieszankę, zagotowałam wodę zaparzyłam rumianku i sząłwi dodałam cukru poczekałam aż ostygnie i z tego zrobiłam sobie kostki lodu... rumianek i szałwia przeciwbakteryjne i ochronne a lód na opuchliznę "lodowe cukierki" zdały egzamin :) pozdrawiam

"...pamiętaj aby strach przed działaniem nigdy nie wykluczył Cię z gry... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ja tabletek nie potrzebowalam.
chociaz juz w sumie zapomnialam jak ten bol wygladal, chetnie przezylabym to jeszcze raz
najgorszy byl pierwszy wieczor z tego co pamietam, a potem to juz z gorki..
po co cukier...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
Hm,g**** a nie bolało, tylko opuchniete. Powiedziałam dziś jedno zdanie,i na razie dałam sobie spokoj..[hahaha]
Jedzenie jest śmieszne,wczoraj męczyłam kisiel przez 25min, a danie w 5min-calutką godzinke,od zrobienia[hahaha]
Tabletki też nie potrzebowałam,ale coś mi sie nie widzi ze na poniedziałek będzie język gotowy do całowania (jade do chłopaka,ktory pracuje w innym miescie):/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
delates nie zalamuj mnie...
zrobilas sobie kolczyk i niewiele wiesz co do pielegnacji
mam nadzieje ze pluczesz buzie szalwia badz rumiankiem po jedzeniu i myjesz zeby..
calowac sie NIE MOZESZ!!! masz RANE w buzi, nie rozumiesz tego?
z reszta rob co chcesz, ale wspolczuje bezmyslnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
:} płucze, po kazdym posiłku, zeby myje, i ssię/ssę (nie wiem jaka jest poprawna forma) kostki lodu i szałwi :]
A co do całowania-trudno sie mowi,wiem ze mam rane,no i? Jakos przezyje,lubie jego zarazki :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jestes nieodpowiedzialna..
no ale placi sie potem za swoja glupote wiec rob jak chcesz... tylko wlasnie duzo osob jest takich pewnych siebie co to nie oni i co to im sie nie stanie a potem kwicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
No trudno,w takim razie jestem dzieckeim neostrady i sobie pokwiczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
oja... zabralam sie za czytanie wszystkich postow tutaj i powiem wam ze troche mi zeszlo ale jestem zadowolona, przynajmniej nie bede powtarzac ciagle tych samych pytan... dzis przyszly do mnie zamowione przeze mnie kolczyki ze stali chirurgicznej 316 L, i w ten weekend a najpozniej w poniedzialek mam zamiar isc do salonu, celem przeklucia jezyka i mam dwa pytanka... (nie wiem czy byly ale ok ) a mianowicie jako primo: jaka dlugosc musi miec ten dluzszy pret kolczyka (zakladanego jako pierwszego w kolejnosci),bo moje kolczyki maja 16mm precik, + kulki, a secundo: czy on koniecznie musi byc z tytanu albo stali implantowej, czy moze byc ta chirurgiczna? z góry thx buziam Was wszystkich mocno ;*

~~*Life-Strong*~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
aa jeszcze jedno :D to konto brata, jakby cu, ja chcialam sie tylko o te dwie rzeczy zapytac ;)

~~*Life-Strong*~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
sądze,ze długośc sztangi to sprawa indywidualna,każdy język jest inny :>

i ja mam kolczyk ze stali chirurgicznej :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium