SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
Mam jeszcze jedno pytanko gdybym wyjela kolczyk to bedzie o nim jakis slad?? czy wszystko sie ladnie zarosnie? wie ktos cos na ten temat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
ja mam kolczyk w języku od wczoraj i nie jest zle, problem mam przy połykaniu sliny bo troszku boli i nie moge jesc..ale tak pozatym to jest dobrze ;)

jeśli masz jakieś pytania związane z percingiem. Pisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
jeśli wyciagniesz kolczyk z języka..nie będzie żadnego śladu, jezyk się szybko regeneruje i juz po paru godzinach zachodzi błoną.

jeśli masz jakieś pytania związane z percingiem. Pisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
a jak z opuchlizna u Ciebie ?


sam sie zastanawialem nad kolczykiem w jezyku ale jakos nie moge sie przelamac

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
no jest spuchnięty..od wczoraj ale mam długą sztangę więc nie ma problemu w niczym. Dużo osób się boi ale czeba się przełamać..to nie jest wogulę takie straszne jak to ludzie mówią..przebicie nie bynajmniej nie boli..a póżniej to już każdy inaczej odczuwa zalezy od oragizmu mi ogolnie sie kolczyk kazdy przyjol i nie bylo z nimi zadnych problemow

jeśli masz jakieś pytania związane z percingiem. Pisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jordan, nie ma sie czego bac.
jesli boisz sie samego przeklucia mozesz poprosic o znieczulenie, chociaz nie jest ono konieczne i przekonalbys sie o tym przekluwajac
opuchlizna tez nie jest straszna, to nie jest jakis ogromny bol czy cos... poza tym jest to przyjemne, bo masz ta satysfakcje, ze to zrobiles i uczucie, ze z kazdm nastepnym dniem bedzie coraz lepiej. mozna wspomoc sie zamrozona szalwia, ktora powinna zmniejszyc opuchlizne i przyniesc ulge.

agrafka...masz dysortografie itp.?bo chyba warto zainwestowac w slownik ortograficzny... i nie "percing" tylko "piercing". chyba nie jestes odpowiednia osoba do udzielania rad, jesli nie wiesz nawet jak sie to nazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nioonia dzieki za info. Nie chodzi o to ze sie boje przeklucia/igly (chociaz wole robic sobie sam zastrzyki ) ale bardziej mnie ta opuchlizna zastanawiala a takze pozniejsze uszkodzenia szkliwa/zebów. Na pewno na razie nie zrobie tego bo nie dam sie zadnemu angolowi dotknać ale jak wlece nastepnym razem do kraju to kto wie



pzdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
Ty mnie lepiej nie pouczaj..tak mam dyzlekcję, i chyba ja lepiej wiem czy się nadaję do tego czy nie..bo sama robiłam kolczyki w języku i w innych miejscach jak i sama go mam. ;]

jeśli masz jakieś pytania związane z percingiem. Pisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
dobra nie klucic sie dziewczynki tylko odpowiedzcie mi na pytanie jak to jest z tymi zebami ??? (tylko niech ktos nie wyjedzie z textem - uzywaj wyszukiwarki )


pzdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Agrafka jak juz cos to mozesz miec dysleksje a nie dyzlekcje . Nie uznaj to za zlosliwosc , bo nie poprawian bledu zeby dogrysc tylko zebys wiedziala na przyszlosc
Jordanku widze ze zastanawiasz sie nad przeklociem Sprobuj , zawsze mozesz wyjac jak Ci sie znudzi a w jezyku nie zostaje zaden slad. Ja mam w nosku 1.5 roku i jestem zadowolona

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium