SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Hej. Mam pytanko.
Dzisiaj zrobilam sobie kolczyk, ogólnie nie jest zle, ale nie jestem do tego wszystkiego nastawiona pozytywnie. Prawde mowiac mam ochote go wyjac, i nie chodzi o to ze boli (bo nie za bardzo), czy ze jestem glodna.
A do tego zaraz po zrobieniu kolczyka dowiedzialam sie, ze w poniedzialek jest, powiedzmy, ze impreza, na ktorej bedzie alkohol i nie chcialabym siedziec i patrze i nudzic sie. Czy, zalozmy po 5 dniach moge cos wypic? Piwo, czy jakies drinki?
A co gdyby go wyjela? Nie zalezy mi na nim szczegolnie, kasy troche bedzie szkoda, no ale coz...
Szepnie ktos dobra rada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
to po co zrobilas skoro ci nie zalezy?
1 drink ok- ale nie powinno sie pic
jak wyjmiesz to i tak sie to wszystko musi zagoic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
akurat na języku się nie znam, ale ogólnie spirytus, alko opóźnia gojenie, wysusza ranę (o ile takie miejsce jak język można wysuszyć ;P ) i ją podrażnia
a ciągłe podrażnianie kanału wyjmowaniem kolczyka i wkładaniem pogarsza sprawę i możesz łatwiej nabawić się syfa albo keloidu
zresztą organizm może różnie zareagować... często teraz pijam różne trunki (nie jakoś do zgonu :p ) i nie mam problemów, ale są osoby które źle reagują i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Ja też wczoraj przebiłam sobie język. Pod koniec dnia tak bardzo mi popuchnął i tak mnie rozbolał,że myślałam,że go wyciągne ale w nocy mieliśmy impreze i troche popiłam Na całą noc zapomniałam o języku Może to był głupi pomysł,ale na szczęście stan mojego języka sie nie pogorszył,a co najlepsze opuchlizna troche mi zeszła :) Ale raczej odradzam takich pomysłów,bo alkohol wysusza [kac], tak samo papierosy, a to może spowodować gorsze gojenie naszego języka. U mnie akurat nie skończyło się tak źle,ale każdy organizm reaguje inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Wiec skoro pilas tego samego dnia to chyba jak ja wypije po 5 dniach, chyba nic mi sie strasznego nie stanie, nie?
Slyszalam tez, ze piwo jest zakazane, bo ma w sobie drozdze [?].
Juz nie chce wyjac, to byl moj moment zawachania, no ale trudno sie mowi i zyje dalej.

Caly czas teraz kombinuje jak tu mówic malo, bo jestem u rodzinki na wakacjach, a babcia zeszlaby na zawal gdyby to zobaczyla. Wiec stymuluje ból zeba. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
Hey
Ja znowu z pytankiem.. Bo jakis czas temu pytalam sie czy moge zmienic juz kolczyk ale jednak go nie zmienilam,bo bylam strasznie zajeta. Ale jezyk juz w ogole nie jest spuchniety ale pytanko mam,bo naokolo dolnej dziurki mam takie cos biale.. I czy to jest ropa czy co :(? Bo juz sie boje o moj jezyk.

Bardzo prosze o szybka odpowiedz ..:(

Prawdziwa miłość jest tylko jedna..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
chyba kazdy to ma...
idz juz zmien kolczyk na krotszy bo za dlugi rowniez podraznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
Ok , dziekuje bardzo za odpowiedz Uspokoiłaś mnie, bo już sie bałam ,że coś nie tak z tym moim językiem...
A co to zmiany kolczyka na krotszy to ide jutro

Pozdrawiam ;*

Prawdziwa miłość jest tylko jedna..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
I to ponownie ja ;]

Dzis mialam zmieniany kolczyk na krotszy [ chyba sobie nie wyobrazam juz byc bez kolczyka , bo jak przez chwile nie mialam kolczyka to bardzo dziwnie i tego kolczyka bardzo brakowalo] i pierwszy raz mialam kolczyk zmieniany i wiadomo ,ze nie mogl byc tak idealnie dopasowany. I tej sztangi troszke jest poza jezykiem , ale tylko troche . I moje pytanko jest czy mogla bym zmienic go na jeszcze krotszy tak zeby sztanga byla idealnie dopasowana ??

I jeszcze jedno pytanko ^^ Bo z kolczykiem sie jeszcze nie calowalam .. I chcialam zapytac czy przeszkadza na poczatku ten kolczyk przy calowaniu czy nie ?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz , buziaki ;***

Prawdziwa miłość jest tylko jedna..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium