SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
misza2901:
no jasne, nie martw się
nie ma czym
u moich znajomych opuchlizna się nawet grubo ponad tydzien trzymała :)
a teraz wszystko jest elegancko
pzdr ;*

nowa ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
mam jeszcze pytanie...czy jak ma sie opuchniety jezyk to kolczyk musi miec troche luzu???moj kolczyk ma ponad 2 cm i nie ma w ogole luzu:(jest na wcisk:(troszki boje sie zeby mi go nie rozerwalo:(wczoraj leciala mi krew a w ogole sie nim nie bawilam:(i nie wiem czy mam go wymienic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Witam.
Przebiłam sobie język 12 dni temu. Mam chyba najdłuższą sztange. Okazało się, że mam krótki język, wiec kolczyk jest trochę po skosie. niestety po tych wszystkich dniach długość kolczyka nadal jest za mała. Tzn. jak przesunę kolczyk do przodu to jest ok, widać, że opuchlizna jest mniejsza, ale jak sobie leży tak jak powinien to schowa się w takim wgłębieniu... Boję się, że nie będę mogła założyć krótszego kolczyka... Poza tym nie mogę go nawet wyciągnąć między ustami tak żeby było widać kuleczke... Zaczynam się na prawdę trochę obawiać, bo kupiłam już mniejszy kolczyk... Czy to możliwe, że opuchlizna jeszcze się utzymuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
Jeśłi te krwawienie jest silne i długotrwałe moze potrawac nawet do trzech dni. Miałm cos takiego i był to stan zapalny czyli małe zakażenie. Lekarz pierwszego kontaktu powiedział mi ze gdybym poszła na chirurgie kazali by mi lkekarze wyjac kolczyk i powiedziała ze jesli wole go miec to musze ok 3 razy dziennie stosowac denstosept na gorna i dolna dziurke oraz tantum werde tez ok. 3 * dziennie. PO jakims tygodniu dziurka zagoila sie i moglam wymienic kolczyk ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
jagus ja za pierwszym razem gdy przekłuwama jezyk tez mialam taka opuchlizne az gorna kuleczka wyrobija sobie male wglebienie w jezku bo bylo tak ciasno, jak sie potem okazalo to wszystko przez to bo moj organizm odrzuca stal chirurgiczna meczylam sie z tym ponad tydzien i zdejalam kolczyk ( wczesniej papralo mi sie w pepku tez przez stal) teraz mam bioplast i po przebiciu jezyk spuch mi troche mialam 5mm luz miedzy kulka a jezykiem, poczekaj jeszcze troche bo moze nie mozesz stali noscic. teraz juz widze jak mi opuchlizna schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Jagus to jest normalna reakcja. Język puchnie i po prostu zostawia po sobie ślad w postaci wgłebienia. Jak zejdzie opuchlizna to to wgłębienie też zejdzie... Nie masz się czego bać :) Ja też takie coś i też się martwiłam, ale pani która mi przebijała język mnie uspokoiła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
ale czulyscie troszki takie rwanie???czy w ogole Was nic nie bolalo?i jeszcze na dodatek nie moge za bardzo mowic:(ale to juz drobnostka raczej...dziekuje ze odpisałyście:) ...przestalam panikowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Tak... Nie możesz mówić dlatego, że nie jesteś przyzwyczajona.. Ja niestety mam krótki język i muszę się mocno namęczyć żebym mogła wyciągnąc kolczyk na wierzch :P Jestem 12 dni po przebiciu i już mnie w ogóle język nie boli. Dwa dni po przebiciu jadłam już normalnie posiłki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jagus, czy piercer nie poinformowal Cie czego sie spodziewac ,co jest normalne a co nie?
mnie bolalo przez kilka dni, ale to bylo tak dawno, ze nie pamietam tego bolu.. jednakze jest to normalne, bo gdy jest opuchniete - to jest obrzek. mamy cialo obce w ciele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Kurcze boje sie troszke tego przebicia, ale dam chyba rade
A z czego najlepiej wziasc kolczyk zeby nie uczulil?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium