SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
bron boze 16stka na klucie
wrzynalby Ci sie w jezyk, jestem niemalze pewna.
ja mialam 22mm i dosc duzo luzu, a rozne studia roznie zakladaja i zazwyczaj dobieraja do jezyka ale od 18-22
jesli nie jestes uczulona na nikiel to moze byc stal, chociaz niby wiele lepiej goi sie na tytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
Słuchaj co do bólu to tak każdy ma inaczej ja sobie zrobiłam 2 tygodnie temu kolczyka w języku i ani przekłucie ani czas kiedy język napuchł wogole nic mnie nie bolało ..może dlatego że odrazu po przekłuciu i na następny dzień dóżo gadałam ...a co do mówiania ...widzisz ja tez niewyraźnie mówie ''r''i nadal mimo kolczyka moja wymowa sie nie zmieniła mówie tak jak bym wogóle nie miała kolczyka ......oczywiscie kolczyk nie jest widoczny podczas gadki jeśli nie otwierasz szeroko buzi ...widac go jak otwierasz mocno usta i jak stoisz twarzom odwrucona w jakieś światło...ale i tak nauczyciele zauważom bo domyślam się że na lekcjach ne będziesz cały czas siedziec z zaklejonom buźkom ...nie martw się raczej nie powinni się czepiac ...zazwyczaj nie zwracają na to większej uwagi czy masz kolczyk czy nie i nie będą cie traktowac w żaden sposub gorzej niż inne koleżanki z klasy z powodu kolczyka........kolczyk bardzo zdziera szkliwo z zębów co może byc poważne ale jeśli kupisz sobie po miesiącu kolczyk z plastikowymi kuleczkami to nie będze nic ...powodzenia...;)))jak masz jeszcze jakieś pytania to wejdz sobie na mojego bloga tam masz dokładnie opisany zabiek przekłówania języka.....adres ....eleni14.blog.onet.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
mowisz ze masz w pepku kolczyk:)za nim robilam sobie kolczyk w nosie mialam do wyboru nos,pepek, jezyk. czytalam gdzies juz nie pmietam gdzie co z tych 3 miesjc najbardziej boli. zawsze myslalam ze jezyk najbardziej a tu sie pomylilam. bo najmniej a najbardziej boli nos. mnie osobiscie nos nic nie bolal. i tak samo moze byc z toba ze np. mozez nic nie poczuc a mozesz nie wysieciec z bolu... to wszytko zalezy jak odczuwasz bol. heh etz bym chcaial w jezyku a co do szkliwa to jedni mowia ze niszczy inni znow ze nie:/ wiec sama nie wiem:/
pozdrawiam

milosc,przyjazn dobre slowo! tego nauczylam sie zyjac hardcorowo:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
majka autorka tematu juz dawno zadala to pytanie...
do szkliwa: niszczy jesli sie puka b. czesto metalowym kolcem przez dluuugi czas. zawsze mozna zalozyc kolczyk z bioplastu/ptfe.
ja mam przekluty m.in. pepek nos i jezyk i najnieprzyjemniejsze bylo dla mnie klucie jezyka (nie chodzi mi o bol).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Trudno zrobić sobie samemu kolczyk w uchu?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie trudno. trudniej zachowac sterylnosc : trzeba umiec zakladac sterylne rekawiczki, miec sterylna igle i sterylny kolczyk.
wbijasz igle przekladasz kolczyk i masz
ale mimo ze to platek ucha to lepiej idz do studia
btw mi sie nie podoba kolczyk u chlopaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Muszę być dżolero na osiedlu więc już postanowaiłem. Jaką igłą przebijać? 1.2mm x 45mm starczy?

Ps. Dodam tylko, że mam doświadczenie z igłami

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahha murzyn 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
w uchu? nic trudnego:] birzesz igle (byle nie igle do szycia :/ moja kol. taka przeklula nos:/omg)dezynfekujesz ja w razie co i klujesz! :]


a co do niooni:) blech.. balabym sie przebic jezyk... chociasz bardzo bym chciala:O a z jakiego powodu niprzyjemny jesli mozna wiedziec?

milosc,przyjazn dobre slowo! tego nauczylam sie zyjac hardcorowo:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecie jak jezyk puchnie po takim zabiegu , kolezanka robila i mowila ze niechcial by przezywac tego 2 raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium