SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Ageishaa poczekaj lepiej az wyzdrowiejesz.

stoneczka ropa jest zoltozielona i oznacza stan zapalny, biala jest limfa i jest normalna wydzielina wksazujaca na poprawne gojenie. idz do studia i im to pokaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
HEJ poratujcie mnie bo nie wiem co mam robic;-( dzisiaj zauwazylam a to tylko dzieki temu ze mnie boli jezyk ze pod jezykiem powiekszyla mi sie dziurka jest duza i jak lekko wcisnelam kolczyka w dziurke to prawie co sie z chowala czy komus z tad cos takiego sie przytrafilo ???? prosze odpiszcie bo nie wiem co mam zrobic a o wyjmowaniu nie ma mowy jedynie zmienilam kolczyka na dluzszego...aaa podkreslam ze juz mam ponad miesiac kolczyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Aniołku...dziewczyna która robiła mi kolczyka powiedziała ze organizm do 3 miesiecy moze go nie przyjac...poprostu go odrzuci...widocznie Twoj organizm nie akceptuje obcego ciala...i ten kolczyk moze CI w pewnym czasie wyleciec sam a jezyk zarosnie po kilku godzinach.ale moze nim za czesto ruszalas lub jadlas cos goracego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
jagus0606 - przeciez dbalam od paczatku bardzo i od poczatku tez plukalam dentoseptem,to dlaczego ropa? Oo

`kiedy tęsknię,zamykam powieki i jesteś ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
nioonia - dopiero teraz przeczytaLAM Twoja odpowiedz... to nie jest zolto-zielone,ale białe i wlasnie tez myslalam ze to raczej nie ropa jutro ide do studia wymienic kolczyk na krotsza sztange,zobacze co mi powiedza

`kiedy tęsknię,zamykam powieki i jesteś ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 324 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10064
Ile razy trzeba/mozna płukać szałwią ? Przeczytalem gdzies ,ze trzeba unikać "nad czyszczeń" i nie wiem czy to prawda.

Nie trzeba być większym żeby wygrać ,wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
za czesto nie mozna, to fakt.
3x dziennie mysle, ze bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 324 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10064
Kilka razy dziennie (szczególnie po posiłku) płucz jamę ustną chłodnym rumiankiem lub szałwią.
to juz mi daje więcej niz 3x :)

Nie trzeba być większym żeby wygrać ,wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
nooo cale szczescie dziurka ktora sie powiekszyla-zmniejszyla sie a to dzieki dluzszemu kolczykowi, pare dni wystarczylo zeby wszystko wrocilo do normyjuz zalozylam mniejszy i jest gicior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
A ja mam taki dziwny język, że niestety muszę nosić kolczyk 20 mm... Wymieniłam sobie tylko kuleczki na jakieś fajniejsze... No trudno :) Z takim też się da żyć ;P Dobrze, że już zdążyłam się do niego przyzwyczaić :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium