SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
niagara, to, ze jakies miejsce nosi naze studia tatuazu i piercingu nie znaczy jeszcze, ze jest profesjonalne... bo na to sklada sie wiele czynnikow, ktorych niektore studia w polsce niestety nie oferuja klientom...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Hej.Dzis jest trzeci dzień jak przekłam język. Po przeczytaniu tylu głupot na necie nie mogłam sie długo na to zebrac. Ale po wszystkim byłam w szoku ze nic nie bolało Za to teraz sie troszke męczę ale nie jest żle jem normalnie tylko wolniej Nie mogę się doczekac jak zejdzie mi opuchlizna i włoże krótszy kolczyk. Jeśli chcecie zrobic to dla siebie nie dla szpanu to polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Pecier ktory przkluwa w tym studiu fryzur i percingu ma certyfikaty na przekluwanie nietypowych miejsc ciala. Mysle ze jezyk nie jest typowym miejscem wiec pewnie tam sie udam Chcialam sie jeszcze dowiedziec czy czas po ktorym wymienia sie kolczyk na krotszy jest okreslony ? Tzn chodzi mi o to czy np jak po tygodniu opuchlizna zejdzie i bedzie sie wydawalo wszystko ok to mozna wymienic kolczyk na krotszy czy trzeba dluzej z tym poczekac ? Pzdr :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
czas nie jest scisle okreslony,przewaznie 2-3tyg. a tydzien to raczej za krotko, trzeba dac dziurce spokoj i jej nie podrazniac
to, ze ktos ma certyfikat jeszcze nie znaczy, ze jest fachowcem na www.wildcat.pl w dziale ABC KOLCZYKOWANIA w zakladce 'jak rozpoznac profesjonalne studio' opisano jak to zrobic, przeczytaj i zrob tak sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Hej:)zrobiłam sobie kolczyka w języku...juz 9 dni minelo a nadal opuchlizna sie utzrumyje.troche spadla a lee od 5 dni nic wieej nie ryszylo(:( czy to normalne zeby tyle sie utrzymywala???:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a czy kolczyk uciska? boli?
jesli nie, to nic sie nie dzieje, zwlaszcza, ze mowisz, ze jest juz lepiej niz bylo.
jesli sie obawiasz czegos to przejdz sie do studia, pokaz im i rozwiej ewentualne watpliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
wczesniej uciskal a teraz juz ma luz i nic nie boli..normalie mowie i jem tyle ze ta opuchluizna nie chce do konca zejsc:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Ja mam kolczyk od 12 dni. Chcialam isc wymienic we wtorek,ale przy dolnej dziurce zrobila sie buła i wydostaje sie biala wydzielina, co sie dzieiej?

`kiedy tęsknię,zamykam powieki i jesteś ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Dzis mialam isc przekluc jezyk ale... boli mnie gardlo i jestem troszke przeziebiona... Czy to moze mec wplyw na gojenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Stoneczka...ja też mam juz 12 dzień i też mam to samo co Ty...to jest ropa...ja smaruje sobie to miejsce dentoseptem i troszki pomaga....mozesz spróbować:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium