SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
blue uzywasz colgate plax?
ja tez go mam i jest troche ostry, mam niebieski - multiprotection i chyba lepiej jakbys go odstawila na te kilka dni, bo moze podraznic... zamiast tego plucz ta szalwia po myciu zebow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Hej !Ja mam kolczyk w języku 3 tygodnie i powiem wam tak, że wogóle mnie nie bolało ani przekłucie ani następne dni po przekłuci.Fakt język miałam spuchniety przez 5 dni ale od razu na drugi dzień jadłam wszystko tylko że powoli.Zdziwiłam sie że mnie nie boli mówiłam normalnie i nie sepleniłam.I bardzo się ciesze że przekłułam język nie żałuje!!

ok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 324 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10064
cieszymy sie twoim szczęściem ,ale nic nie wniosłaś nowego do tematu :)
ban

Nie trzeba być większym żeby wygrać ,wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Hej.mam do was pytanie:)jakie leki mozna brac na jezyk przebity?czy ktos wie?bo przebiłam 6dni temu ale z nim sie cos dzieje nie boli mnie tylko pod spodem tylko.Moze jakas masc?prosze o odpowiedz bo ja niechem wyciagnac kolczykapozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Nioonia ja uzywam tez tego plynu tylko moj jestes sensitive Wiec powiem Ci ze nie piecze. Tak myslalam ze moze podrazniac dlatego wybralam lagodniejsza wersje.
Ja przebijalam w sobote i jak narazie mam spuchniety troche, rowniez boli, jak wstaje rana to troszke sie slinie i seplenie Ale zeby opuchlizna byla mniejsza i nie bolalo jak np jem czy mowie to biore ibuprom max

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
olenka, to dopiero 6dni, ze spokojem.

blue - ten sensitive jest bez alcoholu prawda? bo moj jest z i jest paskudny i dosc ostry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Tak bez alkoholu, smakuje jak orbit zielone

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć.
Mam ochote przekłóć sobie język. Dlaczego? , ponieważ podoba mi się to, w moim otoczeniu nie widziałam jeszcze takiej osoby , aczkolwiek czytałam o tym dużo, i widziałam na zdjęciach.
Tak samo przeczytałam kilka stron tego owego forum, i podziekuje za uświadomienie mi nowych informacji, o kolczyku w języku.
Przebijam go w moje 16 urodziny. I mam jedno pytanie, czy iść do najbliższej kosmetyczki, czy jednak udac się do studia "BAM" może ktoś o takim słyszał?

"W życiu piękne są tylko chwile". [*] Rysiek . 30 lipiec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
www.wildcat.pl -> abc kolczykowania -> jak rozpoznac profesjonalne studio
nie wiem co to za studio i czy jest profesjonalne ani jak kluja kosmetyczki w Twojej okolicy. przeczytaj to z linka i przejdz sie i ocen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Witam ja mam kolczyk juz tydzien i pojawil sie bol pod jezykiem. Nie wiem czym moze byc to spowodowane a moze ze jest kolczyk juz za duzy i przeszkadza???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium