SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
bede sie wymadrzac, jesli bede uwazala, ze piszesz glupoty...

a tak offtopowo t ja wlasnie mysle nad monroe i waham sie czy pasuje do mojej twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wstaw fotke to bedziemy mogli pomoc

albo priv

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2007-08-27 23:09:46

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
agrafka- -jaka agresja-nie wczuwaj sie tak
dżordan-niby równy chłop a jakies ******ły z kolczykami wymyśla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
moglabym Ci podac linka do fotki peel na priva, ale tam nie sa najlepszej jakosci zdjecia
w ogole stwierdzilam dzis rano, ze teraz szkoda mi pieniedzy, moze po wyplacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wiec czekam na tego linka. podrzuc mi go na maila i nic nie szkodzi ze sa zdjecia slabej jakosci

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
agrafka jezeli tak samo znasz sie na piercingu jak na ortografi to radze ludziom *******lac jak najdalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie moge Ci wyslac, bo nie mam juz abonamentu, a poakzuje komuniakt ze trzeba miec, zeby wysylac wiadomosci, bo to ochrona przed spamem ;-P
...
Napisał(a)
Usunięty przez oska5 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52

jeśli masz jakieś pytania związane z percingiem. Pisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
chyab twoi rodzice popełnili ogromny błąd w wychowywaniu cie, albo jestes jeszcze zbuntowaną małolatą której ciezko pojać nauki
-jak kobieta moze tak pisac ? -patologia jak dla mnie
jak słysze takie gówniary w autobusie to mam ochote centralnie strzelić przez łeb
nie chce cie obrazić ale sadze ze młoda jeszcze jestes wiec to przemyśl,jak kobieta powinna sie zachowywac i co soba w ten sposob reprezentuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium