SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683

no moj organizm odrzucil kolczyk w nosie np.
no moze przez zle przeklucie nieprofesjonalne itd. ale teraz nie wiem czy przekluc bo bardzo bym chciala, ale po tym co przeszlam jak nachodzilam sie na lekarzach, i nie moglam wyjac kolczyka (a wyszarpnelam niechcacy w nocy)
i teraz kurde raz mam taaaka chcice ze bym pobiegla szybko do salonu, a potem mi przechodzi jak sobie przypomne,bo np. takiej babce niechcacy koles wyrwal na imprezie kolczyk z nosa i jej rozszarpalo nos...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 461
Ja ma kolczyka w pępku i teraz własnie mnie gdzies od wrzesnia wzieło na ten jezyk :):) w sumie to najbardziej sie obawiam jak bedzie z tym jedzieniem :P:P hehe :) a robie gdzies pod koniec tego miesiaca wiec jak zrobie to napisze co i jak :):) buziaczki :* :)

...:: OuT Of ToUcH <-:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
hehe zazdroszcze ze nie macie problemow z piercingiem...
mnie to juz tak nie kreci po tym co sie nacierpialam
ale mimo wszystko na jezyk bym sie nie zdecydowala,boje sie bolu i to strasznie..
tylko kurde wkurzaja mnie ludzie ktorzy sa tacy pewni siebie i w ogole nie biora pod uwage niebezpieczenstw..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
hehe ja cszytalamkeidys artykul w gazecie ze pozniej na starosc tzn wiesz jak masz juz dluzej tego kolczyka to mozesz dostac paradontozy a to nie jet za mile:P zeby bedziesz miala jak kon! a wogoel zeby potym bardziej reaguja na rzone bodzce... ale kolega takze mi mowil ze bardzo go jara jak sie całuje z dziewczyna z kolczykime takowym! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 853
a tak w sumie to....czy warto robic sobie kolczyk zeby pozniej go ukrywac?

"...Wherever I may roam..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
czemu ukrywac?
robsonek to nie tylko po to sie robi zeby pokazywac..
dla niektorych piercing to cos super itd. a nie na pokaz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 461
ja tam wbijam czy to bedzie widac czy tez nie.....robie to tylko dlatego ze mi sie podoba i chce to miec i ja sie bede z tym dobrze czuc.... ja mysle ze to jest wazne.... no ale kazdy ma prawo sie wypowiedziec :) pozdro!

...:: OuT Of ToUcH <-:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Ja wlasnie nabardziej sie boje niebezpieczeństw ;D. No bo ból to inna działka, można przeżyć.

*ToUcH mE..I wAnNa fEeL yOuR bOdY ;D*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
no to jezeli chccesz cos miec bo cie to rajcuje to na co czekasz??:> do robotu Gud lak<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no..
dlatego ja mysle ze trzeba pod tym katem patrzyc, a nie bolu czy tego czy ktos to w ogole bedzie widzial bo w najgorszym wypadku to nawet mozna umrzec.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium