SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
Obydwie kulki się odkręcają...
A tak w ogóle to jak komu wygodniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
A czy odpowie mi ktos okolo ile czasu moze sie utrzymywac takie cos twarde przy dziurce ? Bo kolczyka zrobilam 26 czerwca i nadal takie twarde cos mam ..
A po drugie czy kolczyk moze byc taki dopasowany po takim czasie czy ma go odstawac troche?

Prawdziwa miłość jest tylko jedna..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ale my nie wiemy co masz takiego twardego przy dziurce i jak dlugo to moze isc, najlepiej to idz do studia gdzie robilas i zapytaj sie czemu takie cos masz i jak sie tego pozbyc. Kolczyk nie musi byc tak bardzo dopasowany wazne zeby Ci nie przeszkadzal i nie obijal sie o zeby

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44
Wczoraj zrobiłam kolczyka w języku ;) na początku było okej , ale wieczorem mi spuchł i boli. Myślałam ze w nocy nie zasne, ale na szczęśćie było okej. Teraz nadal boli i jest spuchnięty. ;/ . Jeść nie moge, ale nie szeplenie ;)) I mam pytanie co można jeść zeby było dobrze ? I czy długo będzie spuchnięty? ;d.

.always feel you near' ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
kolczyk powinien miec odrobine luzu, czyli jak wyciagniesz jezyk(jest on wtedy gruby) i zawsze 1-2mm powinien miec luzu w tej pozycji
a zgrubienie przy dziurce jest normalne, mozesz miec je zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 343
hardcorowa, piercer Ci nie wytłumaczył jak przebiega gojenie i jak należy dbać?
Jeść powinnaś to, co nie obciąża jeżyka - czyli im bardziej papkowate tym lepiej. Ponadto unikaj potraw/napojów kwaśnych, słonych, ostrych, gazowanych, gorących... I nabiału z żywymi kulturami bakterii. Po każdym posiłku płucz sobie też usta roztworem sody.
Opuchlizna utrzymuje się do tygodnia (zależnie od organizmu, może być trochę krócej).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
Jak to ? Zawsze moge miec to zgrubienie przy dziurce? Dlaczego? A Ty mialaś takie cos lub masz??

A co do dlugosci kolczyka to obecnie mam 1.8 i tego mi dosc duzo odstaje .. A jak założyłam 1.6 to jakos tak dziwnie sie czułam.. Niby mialam troszeczke luzu ale mi jakos dziwnie z nim bylo i sie balam ze ten jest za krotki i nie wiem juz sama ktory mam nosic :(

Prawdziwa miłość jest tylko jedna..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
a może to zgrubienie to keloid? z tego co wiem może pojawiać się na języku
zrób fote albo opisz dokładniej :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
No tego w ogole nie widac tylko to jak sie dotyka przy samym kolczyku to taka jak by twarda kulka .. No nie umiem juz tego inaczej opisac Takie cos nieraz ludzie maja przy przebijaniu uszu... Ech no nie wiem czy mnie rozumiesz..

Prawdziwa miłość jest tylko jedna..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
witam wszystkich
w przyszłym tygodniu zamierzam się kłuc i mam takie pytanie. bo jesli ma się swój kolczyk to podobno taniej, i chciałam zapytać jakiej grubości mam kupić kolczyk? bo dł. to 22 najlepiej, i czy musze od razu ze stali chirurgicznej? nie mogę z bioplastu?
a jeśli miałabym kulki z tytanu to są one trochę bezpieczniejsze na zęby?

Pozdrawiam

Look, if you had one shot
one opportunity to size everything you ever wanted,
one moment would you capture it or
just let it slip..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium