SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
niop a przeciez nie bedziesz chodzil(a) z wywalonym jezykiem zeby wszsycy widzili ! kolczyk jest dla ciebie:)
pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
widze malutka ze ci sie ta emotka spodobala i lubisz odswiezac tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Nooo, ale umrzeć to chyba jak w niehigienicznych warunkach byś robiła? W jakiejś ruderze czy coś :D. No a jak elegancko sobie do studia pójdziesz to lajt :). Ja wole wydac kase i niczym sie nie zarazic, bo jezyk to jednak wrazliwe miejsce :)

*ToUcH mE..I wAnNa fEeL yOuR bOdY ;D*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
wiesz nie tylko jak w niehigienicznym miejscu
bo w koncu sa ludzie niezle walnieci ktorzy przekluwaja sami rozne miejsca w nieciekawych warunkach i zyja i tryskaja zdrowiem
wiec nawet jak przeklujesz w najlepszym salonie jest ryzyko..nawet najlepszemu zdarzaja sie bledy no nie?
no ale zdecyodowanie mniejsze jest to ryzyko pozatym musisz naprawde dbac wg wskazowek itd itp.
w poscie o kolczyku w pepku byla dziewczyna ktora po tygodniu myslala ze jej sie wszystko zagoila i poszla do kosmetyczki a kosmetyczka powiedziala ze tak juz zagojone i ze juz nie trzeba przemywac
no to sorry...
ale wlasnie na wildcat jest napisane o tym,ze moze sie wydawac ze juz jest zagojone a tak naprawde to tylko pozory,a ludzie niestety nie czytaja takich reczy i potem sie dziwia ze maja komplikcje itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
kolczyk w języku BARDZO niszczy zęby !
moze być powodem wielu powikłań !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
poki co ja mam w jezyku kolczyk od 4 lat i nie widze, aby stan zebow mi sie pogorszyl. wystarczy zalozyc kolczyk z PTFE zeby metalem nie obijac o szkliwo. pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a co jak Ci sie makaron zawinie w kolczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 461
to zonk

...:: OuT Of ToUcH <-:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683

ja chyba przekluje drugi raz nos, lekarka dzis powiedziala ze calkiem mozliwe ze organizm sie obronil przed kolczykeim ktory byl dennej jakosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2511
a co ze sportem gdy ma się kolczyk? i co to jest to PTFE?

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium