SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a do czego mozecie porownac bol przekłucia jezyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 93
jak bedziesz przebijac jezyk u specjalisty to on ci da odpowiedni kolczyk!! a co do kolczyka i szkoły to jakw moim przypadku nauczyciele nawet nie zauważyli ze go mam, a nawet jak by go zauważyli to nie ich sprawa mój język i robie z nim co chce!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 93
haha ból przekłucia!! to parwie wogóle nie boli , pozatym zazwyczaj dają znieczulenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogladalam filmiki jak przekłuwali... fajnie to nie wyglada wiec pytam o bol :P no trudno... z zycia trzeba korzystac, a nie wiem jak z tym znieczuleniem bo ja robili mi w pepku to nie mialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 93
nie boli mocno, tzn tez zalezy jak u kogo u mnie mieli jakies problemy bo mam chyba jezyk za krótki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja ide w poniedzialek przekluc, dzisiaj juz bylam w studio popytac sie, mysle ze dam rade :P ciezko bedzie z jedzeniem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 93
faktycznie z jedzeniem jest cięzko ale tylko przez pierwsze 3 , 4 dni!! przez pierwsze 3 dni nic nie jadłam bo mi to za duzo czasu zajmowało;);)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to fajnie, terazpia odchudzajaca bedzie :D juz nie moge sie doczekac poniedzialku, ale i tak bolu sie boje ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
mam pytanie czy ma ktoś jakis plan języka albo schemat na którym było by narysowane gdzie przekuć z góry dzieki :p

"Zawołaj mnie po imieniu a pójdę za Twoim głosem"- Z archiwum X

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 170
heyo! estem za***ista zrobilam godzine temu kolczyk w profesjonalnym saloniQ w moim cudnym miescie hihi wiec tak przeklucie praktycznie ne bolalo (mialam znieczulenie)tylko poczulam male uklucie ale boje sie cio bd utro jak spuchnie... 3majcie kciuki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium