SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biały nalot na języku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
Witam,
Od około 6 miesięcy mój język stroi biały nalot na języku. Przeczytałem wiele artykułów na ten temat. Nie wynikało z nich nic konkretnego. Wiele osób polecało by udać sie do lekarza i pobrać wymaz z języka do zbadania. To właśnie uczyniłem. Wymaz badany był pod kątem wirusów i grzybów. Badanie niczego nie wykryło. DOstałem informacje że jestem "czysty". Pani doktor doradziła mi bym pił Aloes ponieważ jej zdaniem jest to wina jelita grubego.
Chciałbym poznać zdanie innych uzytkowników forum na ten temat. Może ktoś z was ma lub miał podobny problem. Narazie chce się wstrzymać z kupnem tego Aloesu bo pani doktor może mi go załatwić za 100 zł;/
Dodam, że próbowałem to już kiedyś wyleczyć róznymi zielonymi herbatkami np z bratka

Jest moc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Przyczyna może leżeć w przewodzie pokarmowym.
Jak również w diecie.
Byłeś u dermatologa?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
hmm u dermatologa to byłem jakiś czas temu ale nei z powodu nalotu lecz trądziku który także mnie molestuje. Możesz powiedzieć coś więcej? Moge jakos zawalczyc z tym na własną rękę? i CO z tym aloesem co mi poradziła pani doktor co robiła mi wymaz?

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie jestem lekarzem więc nie zdiagnozuję - jeszcze przez neta nie widząc.
Czy poza białym nalotem coś jeszcze się dzieje z językiem odnośnie wyglądu? Swoiste "dziury" na języku (nie na wylot przecz jasna), ale widoczne różnice - coś a'la plamy..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1412
Zmieniony przez - Lamborgini w dniu 2008-04-10 13:36:13

-Tylko Polska!!!-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
nie, żadnych dziurek, wgłebień itp nie mam. Z tyłu na tylnej cześci mam jakby takie hmm kuleczki nei wiem jak to nazwac ale wydaje mi się ze kazdy tak ma. Nie czuje ich. A poza nalotem nie zaobserwowałem nic niepokojącego. Dodam ze ten nalot smierdzi. A no i czasmi tak za jezykiem juz jakby w gardle zbieraja mi sie takie białe kulki ktore potem przedostaja sie juz do buzi i je wypluwam. one to dopiero smierdzą:D

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
ktoś może mi coś doradzić? bo juz nie wiem co mam robic

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1613
jezyk trzeba czyscic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3757
Ty ja tez pluje takimi kulkami ktore smierdza:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 361 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3511
też mam biały nalot na języku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
GRZYBICA ,CANDIDA,PASOZYTY I REFLUKS

k**** mnie swezdzi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia - potrzebuje kilku informacji

Następny temat

złe ćwiczenia=przyrost głupoty?

WHEY premium