SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biały nalot na języku...;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 441
Cześć! Od dłuższego czasu mam biały osad na języku! Czytałem że mogą to być bakterie (oddycham przez usta) ale czytałem że można to "oczyścić" a u mnie nie bardzo. Raczej chory nie jestem. Jakieś rady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
myj zęby czesto, płucz jamę ustna ziółkami (nie pamietam jak to sie nazywa), ewentualnie płyn dentystyczny. Język też mozna szcztkować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 441
Język szczotkuje ale nic to nie daje. A płyn to jakikolwiek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Ja mam podobnie pytałem się lekarza wczoraj czy to może być coś z zatokami lub np. drożdżyca, powiedział że jedno i drugie jest możliwe, u mnie do tego czasem jest jeszcze lekko kwasny, metaliczny posmak. Przepisal jakis antybiotyk + coś tam jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2642
Idź do lekarza, biały nalot może oznaczać jakąś chorobe. A tym czasem szczotkuj zęby, język i używaj płynu do płukania ust obojętnie jaki, ja używam colgate plax i jest ok



Zmieniony przez - elgoo w dniu 2010-04-21 20:59:39

Forever young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 441
Jutro kupie ten płyn jak się nie poprawi to pójdę do lekarza. A w ogóle to mam na za tydzień umówioną wizytę u dermatologa - krosty. Może warto by mu to pokazać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3829
Poczytaj o kandydozie to może być to i weź się za jakieś naturalne metody leczenia. Jak weźmiesz antybiotyk to najprawdopodobniej dopiero wtedy zaczną się prawdziwe problemy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstające łopatki

Następny temat

Badanie krwi - co warto wziąźć ?

WHEY premium