SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiety na treningach

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 104970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
gdy mi sie zdarzało sparowac z dziewczyną - a zdarzało się baaardzo rzadko, i to tylkow zadaniówkach (jednak nie ta waga i nie ta krzepa) - starałem się, aby i ona coś z tego wyniosła. nie sztuka stłamsić, wdeptać w ziemię i się cieszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 103
o taryfie ulgowej mówiłam przy ćwiczeniach, od trenera. jeśli nie moge jakiegoś ćwiczenia zrobić, to i tak muszę. :P Przykład.. nie potrafiłam robić pompek, wogóle, i musiałam się nauczyć i zrobić 100wę.
Masz rację kush, trzeba się dostosować do poziomu agresji dziewczyny, i generalnie partnera. Jak chłopak widzi, że umiem i chcę walczyć, to powinien to uszanować. Zresztą jak każdy przeciwnik. Jak wcześniej zauważono, trzeba też wzbudzic w tych mniej pewniejszych siebie chęć do walki. :)

...to experience oneself honestly, not lying to oneself.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Przepraszam, nie zrozumieliśmy się-myślałem, że piszesz o sparringach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
o-saft robisz 100 pompek ? zrobisz na jeden raz maks 100 pompek ? jeżeli tak, albo nawet jeśli w seriach to gratuluje, wg mnie to niezły wyczyn jak na dziewczynę, musisz mieć ładne ... łopatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 103
Trener tak każe T.T gha.. czasami walnie na koniec treningu, "ok 100weczkę!!!" z takim szczerym uśmiechem, że opadam...
A do stówy sie jeszcze nie dorobiłam xD Na razie koło połowy. XD Poprawi się. Mam cel choć raz w życiu zrobić 100 :P

...to experience oneself honestly, not lying to oneself.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
0-saft Rób swoje, jesli to Twoja pasja.
A co do wypowiedzi na temat realnej walki, to każdy z nas bez wyjątku może okazać sie bezradny wobec wyrafinowanego ataku, nazwijmy to - raczej napadu przeciwnika. Przygotowanie fizyczne czasem może sie przydac chocby do tego, żeby szybko uciekać, nieprawda? Wierzę Ci knife, że lepiej sie z Toba nie spotykac w ciemnej ulicy i wkurzać Cię ale można tez mieć do czynienia z tzw. obszczyjmurami, które np. atakują kobiety, obrażają, a taka wyćwiczona o-saft z taka sytuacją może sobie poradzić, np. umiejętnie wyrwać sie i uciec. Mnie jeden raz w zyciu zdarzyło sie cos takiego jak atak ale nieprzemyślany i udało mi sie trafić z zaskoczenia mając szeroki sympatyczny usmiech na ustach, nigdy nie widziałem, żeby ktos tak długo i daleko odpadł wypluwając po drodze tyle juchy. Ale to był strach adrenalina no i natychmiastowa ucieczka.
Poadrawiam zatem o-saft i powtarzam - rób swoje

VeinedWomenLover

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Obrońco praw kobiet i wielki archeologu, zaniechaj proszę swych wykopalisk i bajań.

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2007-12-18 13:52:59

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Usunięty przez vtserafin za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
feminista-obrońca praw kobiet

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Tia wiem tylko jetem taki ślepy że przeczytałem nick "feministKa". To kolejny dowód na to że czytając zwracamy uwagę na pierwszą i ostatnią literę a reszta liter może być dowolnie pomieszana.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bjj, kb, mt w łodzi?

Następny temat

Znamy przeciwnika Fedora

WHEY premium