SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiety na treningach

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 104963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Jeśli nie masz w okolicy Kendo-poszukaj Aikido lub Aikibudo. Przy odrobinie szczęścia mają zajęcia z mieczem-a jestem pewien, że wystarczy jeden Twój uśmiech by instruktor wpuścił Cię nieodpłatnie na treningi https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img] A wtedy dogadamy się z forumowiczami-i dostaniesz bokken z dedykacją od ludzi z sfd A wtedy dogadamy się z forumowiczami-i dostaniesz bokken z dedykacją od ludzi z sfd A wtedy dogadamy się z forumowiczami-i dostaniesz bokken z dedykacją od ludzi z sfd [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
...ehhh miło się to czyta ...na początku czerwca mam obrone pracy licencjackiej, jak tylko zdam biorę się poważnie za ten temat, zobaczymy co z tego wyniknie, pozdrawiam

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566


W sierpniu będzie w Polsce sensei Inaba-jeden z najwybitniejszych mistrzów Kashima Shinto Ryu (jedna z najstarszych szkół walki tradycyjną japońską bronią-o którą oparto techniki miecza i kija w Aikido). Obóz odbędzie się chyba w Kołobrzegu(nie pamiętam dokładnie-ale zapytam w klubie, bo kilka osób się wybiera).

Jest to wyjątkowa okazja ujrzenia najwyższego poziomu szermierki-sensei przechodzi na emeryturę i postanowił te ostatnich kilka lat spędzić na nauczaniu Kashimy poza Japonią. Mimo, że obóz obejmuje jedynie techniki walki bronią-będzie tam śmietanka europejskiego Aikido-m.in. Philippe Orban i Pascal Durchon-obaj 5 dan, uczniowie Christiana Tissier 7 dan. Tissier jest zafascynowany szermierką(uczył się właśnie u Inaby) co bardzo odbiło się na Aikido jakie prezentuje on i jego uczniowie-do których zaliczają się główni instruktorzy mojej sekcji(obaj 4 dan).

Gdybyś miała czas i możliwości-warto się wybrać i zobaczyć jakiś trening, bo taka okazja już chyba się nie powtórzy. W razie czego-daj znać to wyśle Ci dokładniejsze informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2529
Ciekawe jak z ceną takiego obozu...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
A jak według Was, kobiety radzą sobie właśnie z bronią? Bo z tego, co sama zauważyłam, wykazują więcej zainteresowania i- na ogół- zdolności do tego niż płeć przeciwna... Może się mylę, ale wynika to pewnie z tego, że spotykam więcej facetów, którzy na treningi trafiają z przypadku, dziewczyny raczej wybierają to bardziej "świadomie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Nie utrzymuje szczegolnych kontaktow z ludźmi z sekcji Kendo czy Kalaki-więc trudno mi ocenic jak generalnie kobiety radzą sobie z bronią-ale z moich obserwacji wynika, że na Aikido radzą sobie z mieczem czy kijem troche lepiej niz płeć brzydka. Są bardziej skupione, bardziej dokładne przy wykonywaniu form-a wrodzone wyczucie rytmu(mało spotkałem kobiet pozbawionych chociaz elementarnego sluchu muzycznego-a u statystycznego faceta jest ze "sluchem" wręcz tregicznie) znakomicie ułatwia im szybkie przyswajanie technik-oraz zgranie ciosów i pracy nog w jedną całość. Oczywiscie jest tez druga strona medalu-kij czy miecz trochę ważą-i przy dłuższym treningu kobiety przez zmęczenie nie są w stanie byc juz tak dokladne-a faceci, choć uczą się wolniej-mogą ćwiczyć dłużej i intensywniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Baby - IDŹ NA THAIA - !!! sam trenuje to wiem co mówię, każdy chwali swoje to niebęde gorszy

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
... "sierpniu będzie w Polsce sensei Inaba-jeden z najwybitniejszych mistrzów Kashima Shinto Ryu (jedna z najstarszych szkół walki tradycyjną japońską bronią-o którą oparto techniki miecza i kija w Aikido)" ..........brzmi w.s.p.a.n.i.a.l.e. gg

grom ......

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141


"Cudze chwalicie swego nieznacie" - MT
















http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72
THAIA -co to takiego wytłumaczcie lub podajcie jakiegoś linka.Bo szukam właśnie czegoś dla siebie-marzy mi się Kick-Boksing,ale to chyba mocno nogi rozbudowuje?.

zycie jest jak psychodylliczny rap.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bjj, kb, mt w łodzi?

Następny temat

Znamy przeciwnika Fedora

WHEY premium