SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiety na treningach

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 104930

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Knife fighting - only the best

A serio to nie ma klubu. Im mniej osób zajmuje się nożem, tym lepiej.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
"Większość babek nie ma w sobie za grosz agresji i trzeba ją rozbudzić."

Ale sa babki przy których większość facetów by wymiękła.
Pamiętam Iwonke Guzowską jak kiedys startowała w zawodach taekwon-do. Ona naprawdę walczyła jak facet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
W gruncie rzeczy kobiety nie sa agresywne, po prostu reaguja na agresje ze strony otoczenia. A sparingi z facetami pozwalaja sie troche wyzyc...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9388
"Większość babek nie ma agresji"? A to ciekawe. Ja się na treningach częściej spotykałem z takimi, które nawet jak jest zadaniówka z przykazaniem "bijemy leciutko", to leją z pełnej pary. Nie wiem, czy nad tym nie panują, czy muszą pokazać, że są twarde. Jak również miałem do czynienia z takimi, co miały pretensję, że im kopnięcie okrężne na głowę tylko markuję. A jak mam nie markować, jak jestem o głowę wyższy i prawie dwa razy cięższy??

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
W gruncie rzeczy kobiety nie sa agresywne, po prostu reaguja na agresje ze strony otoczenia.

Wychodzi to na jedno.

W gruncie rzeczy nie jestem narkomanem, tylko muszę wziąć.

A i jeszcze odniosę się do tego stwierdzenia:

Mezczyzna (ten prawdziwy), ma jednak gdzies tam zakorzeniony szcunek dla kobiety

Im więcej obserwuję, tym mniej mam szacunku dla wielu z nich: puszczalstwo, głupota, słowotok etc. (ale to nie dyskusja na to forum ). To kwestia bardziej nierówności umiejętości. Podobnie traktuję początkujących.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2005-09-17 15:12:06

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1546
Mikka ale glupoty pleciesz. To ze kobiety i mezczyzni sie roznia jest jedna z podstawowych prawd ludzkosci :)
Sa zajecia do ktorych dana plec ma predyspozycje, podczas gdy druga nie jest w tym najlepsza - w tym wypadku sztuki walki sa zdecydowanie zdominowane przez mezczyzn, i wiadomo dlaczego.
Kobiety w wojsku ? Tez dobre, pokaz mi jednostke szturmowa czy jaka kolwiek inna _walczaca_ gdzie sa kobiety. Owszem maja one stopnie wojskowe ale sluza w oddzialach zaopatrzeniowych czy medycznych (ksiegowe, lekarze itp.).
Kobieta trenujaca judo pokona 2 zakapiorow z knajpy co ja napadna ? Tak , pietnastu odrazu.
Capoeira to nie "niby taniec niby walka" a zwykly k***a niby aerobik.

Co natomiast ja sadze o kobietach trenujacych SW?
Fajnie, niech sobie skacza, ruszaja sie - zawsze maga naklepac swoja przyjaciolke co im sie do chlopaka przystawia albo szybciej uciekac w razie zagrozenia , ale nic wiecej. Mi to nie przeszkadza. Co do natomiast kobiet osiagajacych cos wiecej to nic innego jak chlopczyce szersze w barach odemnie ^^ i takich bym sie bal...

wroga nalezy zabic szybko - uderzajac w plecy...
...o honor nalezy martwic sie wsrod przyjaciol.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
PA masa to nie wszystko. Mam kilku kumpli lekkich jak piórko(poniżej 60 kg) co bez problemu położyliby niektórych co ważą nawet ponad 90 kg(nawet masy mięśniowej). Ci pierwsi dość często sie biją, a ci co ważą po te 90 kg są tchórzami i o walce pojęcia nie mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9388
lukas, czy ty w ogóle przeczytałeś, co ja napisałem? Skoro mogę zamarkować okrężne na głowę podczas sparingu, to znaczy, że mam o tym pojęcie (przynajmniej wystarczające jak na rzeczoną dziewczynę) i równie dobrze mógłbym trafić mocno (to nie zawsze do końca prawda, ale ja akurat mógłbym). Skutki mogłyby być nieprzyjemne, a i chwały bym przy tym nie zdobył. A ponieważ moja wypowiedź dotyczyła zachowania dziewczyn na treningach, a nie tego, czy mają szansę z facetami czy nie, więc twoja odpowiedź jakby się z nią zupełnie mija.
Pozdrawiam

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 910
Kox man gdybys choc troche interesował sie militariami to bys wiedział ze panie służą nawet w GROMIE.Popatrz sobie ile kobiet studiuje w Wyzszej Szkole Oficerskiej chcocby we Wrocławiu.One pózniej słuzą w Wojsku Polskim.W Gromie przechodziły szkolenia na szturmanów.Takie szkolenia na 100 przechodzi 2-3 osoby.Nie wiem czy wiesz ale pózniej stacjonowały w Afganistanie wykonujac podobna robote do facetów.Niektóre posługiwały sie bronia lepiej niz mężczyzni.Potężne koncerny ochroniarskie zza oceanu zatrudniajęce byłych komandosów do ochrony w m.in.Iraku i Afganistanie zatrudniaja tez kobiety.(żródło - "Komandos" nr.2/2005"
Poleciłbym Ci lekture "GROM.PL" Jarosława Rybaka -dowiedziałbys sie wiecej.

Masz więc przykład jednostki w której do tej pory stacjonuja kobiety.

ps.
Aerobik to okreslenie w sam raz na Capoeire tu sie z Toba zgodze

"Młode Wilki Beda Zawsze Razem Isc Ku Przeznaczeniu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
" Zetknięcie z Vietkongiem nauczyło go, że kobiety żołnierze były równie śmiertelnie niebezpieczne jak mężczyźni. I nigdy żaden żołnierz, którego znał, nie zastanawiał się, nawet przez sekundę, nad płcią wroga, który do niego strzela"

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bjj, kb, mt w łodzi?

Następny temat

Znamy przeciwnika Fedora

WHEY premium