SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiety na treningach

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 104936

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 819
Paco, forum nie jest od wyzywek. To jakiego Olokk ma avatara to chyba jego sprawa. Dyskusyjne czy wasza walka miałaby przewidywany przez Ciebie finał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
ciebie bym połamał w 4 sekundy na ringu nie za to ze jesteś gejem tylko pokazał bym ci tą twoją FIEZJĘ

Dwa pytania:
- kiedy walka? Bo bym sobie pooglądał
- co to jezt FIEZJA?

Koniec OT


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>Co do kobiet na treningach to większość facetów boi się kobiet. >Uważa, że zrobi im krzywdę, a nic bardziej mylnego.

nic mniej mylnego . w czasie mojej krótkiej kariery w kyokushin byłem świadkiem jednej sytuacji a co gorsza uczestnikiem drugiej w której dziewczyny zostały niechcący połamane/poturbowane tak że same nie wstały.

w SW z babą trzeba ostrożnie jak z jajkiem - nie chodzi nawet o to że waży toto z 50-60 kg, a nie 80-90 jak przeciętny przeciwnik, tylko o to , że ma z reguły cieniutkie kosteczki pod tą warstwą kobiecego tłuszczyku , i w związku z tym zdolność do bezurazowej absorbcji ciosów jest kompletnie inna niż u mężczyzn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
paco19 ban.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 819
Co do kobiet, Saida ma rację, tylko że są goście (ja) co mają blokadę psychiczną przed uderzeniem dziewczyny - nic nie poradzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
"nic mniej mylnego . w czasie mojej krótkiej kariery w kyokushin byłem świadkiem jednej sytuacji a co gorsza uczestnikiem drugiej w której dziewczyny zostały niechcący połamane/poturbowane tak że same nie wstały."

Dlatego tak ważne jest dobranie siły.
IMO kontrola nad sobą też jest bardzo ważna.
No i do tego dochodzi też kontrloa walki przez trenera, przystopowanie gdy zaczyny być za ostro. W końcu uprawiamy sport bądz ćwiczymy system, a nie BIJ-ZABIJ-ROZSZARP.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Cholera, lubię swój avatar. Jak połowa forum kulturystycznego manifestuję skłonności autoerotyczne, nie wiem co w tym takiego tutaj dziwnego
Dzięki Wojt

Wracając do tematu...
Ja nie mam blokady przed uderzeniem dziewczyny, nie ma to dla mnie znaczenia. Generalnie jednak mniejszych i słabszych nie biję.

Nie pamiętam bym kiedykolwiek walczył z jakąkolwiek kobietą na full, tak jak z mężczyznami... ale z drugiej strony odkąd skończyłem paręnaście lat to tylko parę razy w życiu ważyłem mniej niż 80kg (do zawodów jak zbijałem na żyle ), więc to byłaby masakra ładować w kruchą istotę pełną siłę

Jeśli chodzi o ostatnie zdanie to zależy od sytuacji, bo jestem heteroseksualny. Tak piszę, bo niektórzy mają watpliwości...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
oj chlopaki blagam jak laska waz prosi zebyscie jej nie oszczedzali to nie oszczedzajcie jak ja za boli albo bedzie jak dla niej za mocno/za ciezko to napewno wam powie ;] to dla nas nie problem sie przyznac ze jestesmy czesto slabsze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
Isia gdzie trenujesz w Gdynii w Galeonie czy na Flocie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Isia ma rację.
Stef - x, z Twojego rozumowania wynika,że ja,jak i Isia nie mamy racji bytu na judo. Jakoś na mnie nie robi wrażenia, gdy jakiś chłopak mnie wyniesie, potem mnie rzuci,a na końcu na mnie spadnie. Umiem pady? umiem. Więc gdzie leży problem?

Ale mówię,pod względem treningów mówię z perspektywy grapplerki,bo pewnie na uderzanych wyglada to nieco inaczej. Choć też jest różnica między oszczędzaniem dziewczyny (dawaniem się, nieuderzaniem jej itp.), a dawkowaniem siły.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bjj, kb, mt w łodzi?

Następny temat

Znamy przeciwnika Fedora

WHEY premium